ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سه ایرانی آماده سفر همیشگی به مریخ

مریخ, اخیار فضانوردی,فضانوردی,زندگی در مریخ,سفر به مریخ,رفتن به مریخ,اخبار تکنولوژی,اخبار نجوم

مریخ, اخیار فضانوردی,فضانوردی,زندگی در مریخ,سفر به مریخ,رفتن به مریخ,اخبار تکنولوژی,اخبار نجوم

سه ایرانی آماده سفر همیشگی به مریخ

 قبل تر در پی سی کوئست در مورد پروژه مارس وان با شما عزیزان سخن گفته ایم که در این جا ابتدا تشریح کمی از این پروژه را برای شما یادآوری می کنیم. مارس وان Mars One  یکی از پروژه های بسیار شگفت انگیز می باشد که نظریات بسیار زیادی نیز پیرامون آن وجود دارد . این پروژه قصد دارد تا در سال 2025 یعنی ده سال دیگر اولین گروه از انسان های روی زمین را به مریخ فرستاده تا در آنجا باقی عمر خود را بگذارنند و در همان جا بمیرند.

می توان گفت این سفر یک سفر یک طرفه به دنیایی دیگر بوده و افراد باید در آنجا برنامه های تعیین شده را برای تامین نیاز های زندگی خود و افرادی که احتمال دارد در آینده به آن ها اضافه گردند را انجام دهند. این پروژه که درسال 2011 استارت خورد از داوطلبانی که می خواهند به این سفر بروند درخواست کرد که البته تعدادی ایرانی نیز در این طرح ثبت نام نمودند.

آن ها ابتدا افراد را از طریق آزمون های مختلف روانشناسی تست کرده و تنها 24 نفر را از هزاران داوطلب انتخاب می کنند. در سال اول تنها یک گروه چهار نفره متشکل از دو مرد و دو زن به مریخ سفر می کنند و بعد از آن هر ساله یک گروه چهار نفره دیگر به این سیاره اعزام می شوند.

در حال حاضر سه نفر ایرانی نیز در تست های مارس وان تایید شده اند و در حال حاضر در این مرحله 100 داوطلب در این تست ها وجود دارند که باید از این تعداد بعد از آزمون های مختلف تنها 24 نفر آماده اعزام به مریخ شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!