ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سفارش های خود از سایت آمازون را با هلیکوپتر بگیرید!!

سفارشات تان از سایت آمازون را با هلیکوپتر بگیرید!!,اخبار تکنولوژی,اخبار آمازون,سایت آمازون,اخبار روز,ارسال بار با هلیکوپتر

خوب شاید خیلی ها بدانند که سایت آمازون چه فعالیتی دارد. بله این سایت اگر بهترین وبسایت خرده فروشی نباشد قطعا یکی از بهترین ها می باشد که روزانه میلیون ها خرید و فروش در آن رخ می دهد. آمازون طی آمارگیری که چندین ماه پیش انجام داده است دریافته که بیشتر افراد از اینکه اجناس خریداری شده خود را چند روز بعد دریافت می کنند ناراضی هستند.

 

سفارش های خود از سایت آمازون را با هلیکوپتر بگیرید!!
سفارش های خود از سایت آمازون را با هلیکوپتر بگیرید!!

 

مدیر کل وبسایت آمازون از طرحی جدید سخن گفته است که بسیار جالب و جذاب می باشد زیرا این طرح که Amazon Prime Air نام دارد با استفاده از هلیکوپتر های کوچک و کنترل از راه دور انجام می شود که می تواند طی چند ساعت محموله شما درب منزلتان تحویل دهد.

این وسیله جالب و این طرح جذاب بسیار کمک کننده به پیشرفت این شرکت فروش محصولات می باشد البته طبق گفته ها این طرح در ابتدا در آمریکا اجرا شده و سال اجرای آزمایشی آن 2015 اعلام شده است زیرا بسیاری از موارد مانند امنیت دستگاه ها و مشکلات و مواردی که در حین انجام کار با این دستگاه ها باید گرفته شود هنوز به نتیجه گیری نرسیده است.

نظر شما چیست؟ این طرح عملی خواهد شد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!