ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سر گروه سارقان هکر 100 میلیون دلار شناسایی شد

هکر,سرقت هکر ها,اخبار هک,درباره هک,سرقت هکر ها,سرقت پول با هک

هکر,سرقت هکر ها,اخبار هک,درباره هک,سرقت هکر ها,سرقت پول با هک

سر گروه سارقان هکر 100 میلیون دلار شناسایی شد

قبل تر در پی سی کوئست در مورد سارقانی که از چند بانک روسی و آمریکایی میزان 100 میلیون دلار سرقت کرده بودند سخن گفتیم , که البته با توجه به حساسیت موضوع و همین طور با توجه به میزان سرقت شده مبالغ سرقتی , پلیس های سایبری چندین کشور با کمک سازمان امنیتی کاسپر اسکای که مسئولیت تامین امنیت بیشتر بانک های روسی را دارد یکی از سر گروه های گروه هکر ها که اصلیتی روسی دارد را شناسایی کرده است.

همین طور که در قبل تر گفته شد این گروه از طریق , ارتباط و هک کردن سازمان های بانکی و کارمندان رده پایین به کاربران رده بالای بانک متصل شده و از طریق هک سیستم های امنیتی می توانستند که میزان حدودی 100 میلیون دلار را برداشت کنند و به مکان نامعلومی که تا به الان دقیقا مشخص نیست برسانند.

سازمان امنیتی آمریکا FBI توانسته از بارگیری اطلاعات مختلف یکی از سرکردگان , یکی از این اشخاص را شناسایی کند , این فرد که اصلیت روسی دارد به نام Evgeniy Mikhailovich Bogachev که در تصویر می بینید . به تشخیص FBI به احتمال زیاد این فرد یکی از سرکردگان این گروه هکری می باشد در این راستا برخی بانک های روسی سعی در تغییر شیوه در روش های امنیتی خود هستند که بتوانند با مقابله با این افراد از سرقت های بانکی جلوگیری کنند . هنوز خبری از دستگیری این گروه داده نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!