ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سرویس Igoogle خداحافظی میکند

سرویس Igoogle خداحافظی میکند.

برخی از شما کاربران گوگل ممکن است از هواداران سرویس Igoogle باشید. این سرویس یکی از سرویس های مفید گوگل بوده که به دلیل عدم استقبال کاربران، گوگل اعلام کرده است که با این سرویس خداحافظی می کند.

سرویس Igoogle خداحافظی میکند.
سرویس Igoogle خداحافظی میکند.

سرویس Igoogle امکانات مفیدی داشت که البته به دلیل وجود شبکه های اجتماعی مختلف و پیشرفت گوگل کروم کمپانی گوگل این قسمت را غیر فعال می کند. فعالیت اصلی این سرویس کمک شایانی به هدر نرفتن وقت کاربران می کرد.به طور مثال من و شما به عنوان یک کاربر اینترنت در ابتدا ایمیل های خود را چک کرده و بعد سری به خبر های مورد علاقه و وبسایت های مورد علاقه مان میزنیم و در اخر نیز کمی در شبکه های اجتماعی مورد علاقه گشت و گذاری میکنیم. وظیفه اصلی این سرویس دقیقا اولیت بندی مواردی بود که شما تمایل به دیدن آن ها داشتید و مانند یک دسکتاپ مهربان به الویت ،کار های روزمره اینترنتی شما را گوشزد می کرد.

البته گوگل به کاربران این سیستم اطلاع داده است که مشابه سیستم Igoogle در گوگل کروم پیاده سازی شده است تا دوست داران این سرویس گوگل بتوانند هم اکنون مشابه آن را در مرورگر خود داشته باشند. هم اکنون آدرس این سرویس www.google.com/ig غیر فعال بوده و با وارد شدن به آن به صفحه اصلی گوگل هدایت می شوید.

شما از کاربران Igoogle بوده اید؟ آیا این سرویس را مفید میدانستید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!