ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سرقت اينترنتي ميلياردي از بانک LUUUK

seguridad-bancسرقت اينترنتي ميلياردي از بانک LUUUK,هک,اخبار هک,اخبار سرقت اینترنتی,اخبار هک اینترنتی,اخبار فیشینگ,سرقت پول از بانکa_hi

سرقت اينترنتي ميلياردي از بانک LUUUK,هک,اخبار هک,اخبار سرقت اینترنتی,اخبار هک اینترنتی,اخبار فیشینگ,سرقت پول از بانک

سرقت اينترنتي ميلياردي از بانک LUUUK

 
بانک LUUUK که يکي از بزرگترين بانک هاي جهان مي باشد اين روزها ضرر زيادي را متحمل شده و مبلغ زيادي را به سارقان حرفه اي باخته است.

اين بانک که قسمت امنيت اينترنتي خود را به مديران و کارمندان کمپاني کسپر اسکاي Kasper Sky سپرده است در چند ماه پيش اخطاري مبني بر وجود بد افزاري در سرور هاي اين بانک اعلام شده بود که متاسفانه با عدم پيگيري و جدي گرفتن اين موضوع مشکلات دو چندان شد.

با سعي و تلاش محققان و کارمندان کسپر اسکاي اين بد افزار در سرور هاي اينترنتي بانک LUUUK بعد از 7 روز از کار افتاد که البته در اين مدت 7 روزه مبلغي حدود 500.000 يورو يا به عبارتي بيش از 2.200.000.000 تومان به سرقت رفته بود.

در اين مدت تمامي کارمندان امنيتي اين بانک در تلاش هستند که رد پاهاي باقي مانده اين سارقان را رديابي کنند اما متاسفانه تا به الان هيچ رد پايي از اين سارقان يافت نشده و هنوز معلوم نيست اين گروه که به صورتي بسيار حرفه اي دست به سرقت زدند چگونه توانسته اند سرور ها را هک کرده و همينطور پول هاي سرقت شده را به کدام حساب انتقال دادند که امکان رديابي آن نيست.

در حال حاضر کسپر اسکاي از نوعي ديواره محافظت چند لايه و به روز تر براي اين بانک معروف استفاده مي کند تا خيال مشتريان اين بانک را آسوده نگه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!