ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سخن مايکروسافت با کاربران ويندوز XP

سخني مايکروسافت با کاربران ويندوز XP,اخبار ایکس پی,اخبار xp,درباره ایکس پی,xp,اخبار مایکروسافت,اخبار ویندوز مایکروسافت,نکات امنیتی xp

سخني مايکروسافت با کاربران ويندوز XP,اخبار ایکس پی,اخبار xp,درباره ایکس پی,xp,اخبار مایکروسافت,اخبار ویندوز مایکروسافت,نکات امنیتی xp

سخن مايکروسافت با کاربران ويندوز XP

ويندوز ايکس پي يکي از بهترين ويندوز هاي دنياي کامپيوتر و مطمعنا بهترين نوع سيستم عامل در طول تاريخ سيستم عامل ها مي باشد. اين ويندوز نزديک به چند ماه پيش اعلام بازنشستگي خود را توسط مايکروسافت در تاريخ 8 اپريل کرد.

اين موضوع باعث ناراحتي و انتقاد بسياري از افراد گشت تا اينکه مايکروسافت کار خود را عملي کردو بهتر است بگوييم تيشه بر ريشه خود زد. زيرا تعداد زيادي از افراد از اين ويندوز دست نکشيده اند و مطمعنا کاهش خريد محصولاتي که مايکروسافت در قالب ويندوز ايکس پي به فروش مي رساند به صفر رسيده و همين باعث رکود اين کمپاني مي شود.

جالب اينجاست خود مايکروسافت نيز به خوبي مي دانند تعداد زيادي ار افراد هنوز از ايکس پي استفاده مي کنند و به آن ها پيشنهاداتي براي استفاده از ويندوز خود داده است که به دليل عدم پشتيباني مايکروسافت از ايکس پي بايد به آن ها عمل کرد تا امنيت سيستم کامپيوتري مان از بين نرود :

– تا مي توانيد در وبسايت هاي مشکوک وارد نشده و همينطور بر روي لينک هاي ناشناخته در وبسايت هاي مختلف کليک نکنيد.

– ايميل هاي ناشناس را نا ديده بگيريد و هيچ وقت فايل هايي که ضميمه ايميل هاي ناشناس هستند را باز نکنيد.

– ديواره آتش ( Firewall ) خود را فعال نگه داشته و هيچ گاه قسمتي از ان را غير فعال نکنيد.

– در هر هفته از اطلاعات خود بر روي حافظه هارد تان بک آپ بگيريد.

البته اين پيشنهادات نمي توانند کاربران را از اين کمپاني راضي نگه دارد زيرا مطمعنا موج عظيم انتقادات با اتمام پشتيباني از ايکس پي به وجود آمده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!