ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سامسونگ گلکسی S5 زودتر از موعد می آید؟

گلکسی اس5,گلکسی اس 4,گلکسی s5,گلکسی s4,اخبر سامسونگ,تلفن های گلکسی,خبر های تکنلوژی,زمان انتشار گلکسی اس 4,زمان انتشار گلکسی اس 5,امکانات گلکسی اس 5,امکانات گلکسی s5

سامسونگ گلکسی S5 زودتر از موعد می آید؟ این خبر دو وجهه دارد یکی برای کسانی که منتظر هستند تا گلکسی S5 وارد بازار شود و بلافاصله آن را خریداری کنند. و وجهه دیگری برای دوستانی هست که زمان زیادی از خرید گلکسی S4 آن ها نمی گذرد که باید در مدت کوتاه پرچمداری تلفن خود را به مدل بعدی بدهند.

 

سامسونگ گلکسی S5 زودتر از موعد می آید؟
سامسونگ گلکسی S5 زودتر از موعد می آید؟

 

شایعاتی معتبر رسیده است که گلکسی S5 قرار است زودتر از موعد وارد بازار شود. یکی از دلایلی که این شایعات قوت گرفته خبر سامسونگ مبنی بر تمام و کمال بودن تلفن S5 این کمپانی و همینطور برآورده شدن کامل اهداف این شرکت در ارائه خدماتش برای تلفن های هوشمند است. گلکسی S5 تلفنی با صحه نمایش 5 اینچی و احتمالا بدنه ای آلمونیومی و همینطور دوربینی 20 مگاپیکسلی که مطمعنا انتظارات شما را تا ماه ها برآورده می کند.

هرچند این روز ها سامسونگ بر روی تلفن جدید و خمیده خود نیز کار می کند در مورد تلفن های خمیده سامسونگ می توانید اینجا بخوانید. اما همچنان پرچمدار تلفن های خود را گروه S دانسته و تلفن های خمیده را نیز یکی از پایه های ورود به تکنولوژی های جدید می داند.

نظر مشا چیست؟ شما با زودتر آمدن گلکسی S5 خوشحال می شوید یا ناراحت؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!