ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سامسونگ در حال سقوط به دره فراموشی

سامسونگ,فروش سامسونگ,تلفن های سامسونگ,قیمت تلفن های سامسونگ,اخبار سامسونگ

سامسونگ,فروش سامسونگ,تلفن های سامسونگ,قیمت تلفن های سامسونگ,اخبار سامسونگ

سامسونگ در حال سقوط به دره فراموشی

 

طبق تحقیقاتی که مجله هدلاین در مورد مسائل سقوط برندینگ موبایل داشته است سامسونگ در صدر لیست قرار گرفته است . کمپانی سامسونگ نزدیک به دو سال تمام می باشد که با کاهش سودآوری تمام مواجه است. این موضوع در مورد دیگر برند های تولید کننده تلفن هوشمند صادق نمی باشد که نشان از سقوط سامسونگ دارد .

سامسونگ چندی است با طراحی ضعیف و همین طور کاهش کیفیت محصولات خود در خانواده گلکسی نتوانسته تا نظر کاربران خود را جلب کند این موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد از این کمپانی رو برگردانند و با خرید تلفن های رقبا بازی سامسونگ را باخته بدانند.

سامسونگ در سال قبل در تلاش بود تا با ورود تلفن گلکسی اس 5 خود بتواند جلوی ضرر کم فروشی تلفن های رده بالا و همین طور میان رده خود را بگیرد و البته با تلاشی که انجام داد می توان گفت که دقیقا راه سقوط را در نظر گرفته است . گلکسی اس 5 با عدم فروش مناسب و همین طور باختن بازی به رقبای خود مانند HTC One M8  که هم زمان با گلکسی اس 5 وارد بازار شد . در حال حاضر با توجه به اطلاعات سامسونگ این کمپانی میزان سود آوری بسیار کمی در بخش فروش تلفن هوشمند نسبت به دیگر بخش های خود داشته و این موضوع ادامه دار خواهد بود.

طبق تحقیقات این مجله متاسفانه برگشت به بازار رقابت برای سامسونگ بسیار محال دیده می شود زیرا با تولید تلفن جدید و فروش موفق آن نیز باز هم نمی توان انتظار داشت تا ضرر های دو ساله این کمپانی که دیگر نمی توان آن را محبوب نامید داشته باشد. سامسونگ قصد دارد باز هم با ارائه نسل جدید گلکسی بتواند نظر خریداران خود را جلب نماید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!