ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سامسونگ به ال جی پرچم سفید نشان داد !!

سامسونگ,ال جی,اخبار سامسونگ,اخبار ال جی,درباره محصولات سامسونگ,محصولات ال جی

سامسونگ,ال جی,اخبار سامسونگ,اخبار ال جی,درباره محصولات سامسونگ,محصولات ال جی

سامسونگ به ال جی پرچم سفید نشان داد !!

سامسونگ مدت زیادی است که در برابر محکومیت های مختلف مجبور به ترک بازار برخی کشور ها و یا پرداخت هزینه هایی به عنوان جریمه برای جبران کار های خود از جمله تخریب برندی دیگر به صورت نا جوانمردانه، کپی کردن از ویژگی ها و طراحی کمپانی های دیگر، استفاده بی اجازه از پتنت ها و اختراعات دیگر رقبا و … کرده است.

کمپانی اپل، اچ تی سی و حتی هوآوی از کمپانی هایی می باشند که درگیری های زیادی با سامسونگ داشته اند که تمام این درگیری ها باعث محکوم شدن سامسونگ شده است و خواهد شد چرا که سامسونگ مقصر غیر قابل انکار این بازی است. چندی قبل نیز این کمپانی با مشکلاتی بزرگ با کمپانی ال جی که رقیب هم وطن این تولید کننده می باشد مواجه شد که علنی نیز شده است . مشکلاتی که باعث شد تا باز هم سامسونگ را پای میز محاکمه بکشانند.

حال طبق بیانیه ای که سامسونگ اعلام کرده است از موافقت دو کمپانی کره ای از این موضوع خبر داده است که صلح در راه است و این که دیگر این دو کمپانی مشکلاتی با هم دیگر نخواهند داشت . سامسونگ اعلام کرده است که قرار است این دو کمپانی رقابت سالمی پس از این داشته باشند.و به طور ساده پس از تحلیل باید گفته شود که سامسونگ از این پس دخالتی در کار رقیب خود نخواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!