ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ساعت Gear Fit معرفي شد

ساعت Gear Fit معرفي شد,Gear Fit,ساعت Gear Fit,گجت,گجت پوشیدنی,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,اختراعات گجت,اخبار گجت

ساعت Gear Fit معرفي شد,Gear Fit,ساعت Gear Fit,گجت,گجت پوشیدنی,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,اختراعات گجت,اخبار گجت

ساعت Gear Fit معرفي شد

سامسونگ هر چند دير اما مجبور به ورود به دنياي گجت ها شد. البته محصولات گجتي اين کمپاني نيز هنوز به خوبي خود پيشرفته نيستند اما براي اولين قدم هاي اين کمپاني در امورد اين وسايل مطلوب است.

و اما Gear Fit چيست و چه کارايي دارد ؟! اين ساعت که يکي از گجت هاي پوشيدني مي باشد مي تواند با مچ شدن و ارتباط با تلفن هوشمند شما که سامسونگ تنها اين ساعت را با تلفن هاي کمپاني خود هماهنگ کرده است که تنها با تلفن هاي هوشمند خود اين کمپاني اتصال برقرار کند , مي توانيد اطلاعات جالبي را رد و بدل کنيد که در زير در مورد آن سخن خواهيم گفت.

اين ساعت زيبا با صفحه نمايش OLED و خميده که تکنولوژي جالب اين روز هاي کمپاني سامسونگ مي باشد ميتواند با دريافت اطلاعات سلامتي شما مانند ضربان قلب و … و ارسال آن به تلفن هوشمند سامسونگي تان در مورد سلامتي شما سخن بگويد. همينطور اين تلفن علاوه براي اين اعمال ميتواند برخي پروسه هاي تلفن شما را دريافت کرده تا شما بتوانيد به طور مثال افرادي که با شما تماس گرفته اند را از طريق اين ساعت ببينيد.

اما اين ساعت هيچگونه ميکروفون و اسپيکري نداشته و فعلا سامسونگ در همين حد بسنده کرده است. اميدواريم اين کمپاني بتواند نمونه هاي بهتر گجت هاي خود را روانه بازار کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!