ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رونمایی از آمبولانس همه فن حریف !!

رونمایی از آمبولانس همه فن حریف !!,اخبار تکنولوژی,اخبار اختراعات,اختراعات پزشکی,اختراعات امداد رسانی,اختراعات عجیب,آمبولانس همه کاره
رونمایی از آمبولانس همه فن حریف !!
رونمایی از آمبولانس همه فن حریف !!

 

رونمایی از آمبولانس همه فن حریف !! در حین اتفاق افتادن حوادث مختلف این ثانیه ها هستند که تعیین کننده مرگ و زندگی می باشند. در برخی مناطق اگر اتفاقی برای فردی بیوفتد که این محل صعب العبور باشد تکلیف چیست ؟ 90 درصد کوهنوردان به دلیل صعب اعبور بودن و نرسیدن و یا دیر رسیدن کمک به آن ها می میرند. Jex Chau یکی از طراحان خلاق می باشد که وسیله را طراحی کرده است که به کمک آن می توان بر روی هر سطح و جاده ای امداد رسانی کرد.

PAFORM یک اورژانس همه کاره است که می تواند با بازوانی که دارد زمین را ببلعد و از مناطق صعب العبور گذر کند همینطور می تواند با خود مقدار زیادی بار حمل کند و مواد غذایی و پزشکی به مددجویان برساند. این وسیله برای عبور و حرکت در انوع مکان ها قابلیت تغییر به چند شکل ممکن را دارد. PAFORM می تواند خود را جمع کند و به صورت لوله حرکت کند تا سرعت حرکتش بیشتر گردد و یا می تواند توسط چهار بازوی خود از دیوار های شیب دار بالا برود.

این طرح هنوز در همین حد باقی مانده است و معلوم نیست چه زمان و به وسیله چه کمپانی Jex Chau طراح آن بخواهد این وسیله را برای ساخت به تعداد زیاد آماده کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!