ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

روشن شدن اتومات کامپیوتر در زمان مشخص

روشن شدن اتومات کامپیوتر در زمان مشخص,آموزش نکات کامپیوتر,ترفند ویندوز,ترفند کامپیوتر,ترفند,روشن شدن خود به خود کامپیوتر,روشن شدن اتوماتیک کامپیوتر,کوک کردن کامپیوتر

شاید دلتان بخواهد هر روز صبح قبل از اینکه به سرکار و یا دانشگاه و مدرسه تان که می روید با آهنگ مورد علاقه تان بیدار شوید و یا اینکه شاید علاقه داشته باشید که هر روز در ساعت مشخصی فایلی را دانلود کنید و یا حتی زمان را نمیخواهید از دست بدهید و میخواهید با ورود به منزلتان بتوانید بلافاصله وبسایت مورد علاقه تان را باز کنید.

به هر دلیلی که باشد امروز آمده ایم که به شما چگونه روشن شدن اتومات کامپیوتر در زمان مشخص را آموزش دهیم. این ترفند که مربوط می شود به مادربورد شما از پی سی کوئست تقدیم به شما عزیزان می شود.

 

 

روشن شدن اتومات کامپیوتر در زمان مشخص,آموزش نکات کامپیوتر,ترفند ویندوز,ترفند کامپیوتر,ترفند,روشن شدن خود به خود کامپیوتر,روشن شدن اتوماتیک کامپیوتر,کوک کردن کامپیوتر

مراحل کار به صورت زیر می باشد :

1 – کامپیوتر را زمانی که روشن می کنید با یک صفحه سیاه و سفید روبرو می شوید که عموما بسته به مادربوردتان جمله Press Del to setup به چشم میخورد. در هر حال شما باید کلید Del بر روی کیبورد تان را چند بار فشار دهید. وارد صفحه ای جدید و عموما آبی رنگی می شوید.

2 – در این صفحه موس شما کار نمیکند و باید با کیبورد تان بر روی گزینه های مختلف حرکت کنید (البته مادربرد های جدید که از تکنولوژی UEFI بهره میبرند موس را پشتیبانی مینمایند). به دنبال گزینه Power بگردید بعد از پیدا کردن گزینه Power وارد آن شده و به دنبال گزینه Automatic Power Up یا Auto Power Up باشید.

3 – داخل گزینه Automatic Power Up گزینه By date را مشاهده می کنید که این گزینه یعنی زمان و تاریخ مورد نظرتان برای روشن شدن که باید تاریخ و ساعت مورد نظرتان را وارد کنید و اینتر بزنید.

تمام.

با تنظیم زمان و تاریخ و زدن دکمه F10 تنظیمات را ذخیره کرده و راس ساعت مورد نظر کامپیوتر شما روشن خواهد شد.

حال می توانید با وارد کردن موزیک مورد علاقه تان یا برنامه مورد نظرتان داخل Startup در منوی Start ویندوز، بعد از بالا آمدن ویندوز موزیک مورد علاقه تان پخش شود و یا برنامه مورد نظرتان اجرا گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!