ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راه کار هايي براي موبايل آب خورده

راه کار هايي براي موبايل آب خورده,ترفند های موبایل آب خورده,خشک کردن موبایل خیس,آب ریختن روی موبایل,رفع مشکل خیس شدن موبایل,نجات موبایل خیس شده,خشک کردن آب داخل موبایل

 

راه کار هايي براي موبايل آب خورده,ترفند های موبایل آب خورده,خشک کردن موبایل خیس,آب ریختن روی موبایل,رفع مشکل خیس شدن موبایل,نجات موبایل خیس شده,خشک کردن آب داخل موبایل

راه کار هايي براي موبايل آب خورده . تا به حال براي شما هم پيش آمده است که در حين شوخي با دوستان و يا حواس پرتي تلفن تان داخل آب بيوفتد يا روي آن آب بريزد ؟! مطمعنا لحظه ي بدي خواهد بود زيرا امکان ابتلاي تلفن شما به مشکلات جدي بسيار است. اما شايد سوال بسياري اين باشد که در اين لحظه بهترين کار چيست و چه بايد کرد؟

خوب امروز آمده ايم تا بهترين عمل بعد از خيس شدن تلفن يا تبلت را به شما آموزش دهيم.اولين و بهترين و شايد موثرترين مورد براي کاهش آسيب تلفن خيس شده تنها يک چيز است . اينکه به سرعت تلفن را از آب دور کنيد. اگر درون استخر افتاده است آن را به سرعت از آب در بياوريد و را اگر آب روي آن ريخته مي شود بلافاصله آن را دور کنيد. اين عمل هرچه سريعتر انجام شود کمک شاياني به شما خواهد کرد و يکي از اصول حياتي براي بقاي عمر تلفن مي باشد.

در مورد دوم بايد بلافاصله جريان برق تلفن را قطع کنيم و اين عمل با خارج کردن باطري انجام پذير مي باشد و بايد بلافاصله اين کار را انجام دهيد و به سرعت باتري تلفن را از آن خارج کنيد.در اين مرحله بهتر است بعد از خارج کردن باتري تلفن مموري کارت يا همان کارت حافظه را جدا کنيد تا آسيبي به اطلاعات شما وارد نشود.

در مرحله بعدي بايد صبر پيشه کنيد و به هيچ عنوان عجله در کار نداشته باشيد. بايد با تکان دادن و دستمال هاي جاذب رطوبت آب بيرون آمده از تلفن را خشک کنيد . اين موضوع بايد اينقدر ادامه داشته باشد تا از تلفن قطره اي آب بيرون نيايد. در مرحله آخر نيز بايد تلفن را داخل برنج گذاشته و تا دو روز از اين اتفاق بد فراموش کنيد تنها نياز است هر 12 ساعت مکان تلفن را در داخل کيسه برنج تغيير دهيد. در نهايت روز موعود رسيده و بايد تلفن را روشن کنيد. در صورتي که تلفن را با باتري روشن نشد تنها يک شانس داريد و آن اتصال شارژر به تلفن و روشن کردن آن است اگر اين راه نيز جواب نداد احتمال زياد تلفن شما داراي آسيب جدي شده است که ديگر از دست شما کاري بر نمي آيد اما در 60 درصد مواقع تلفن بدون هيچ مشکلي روشن شده و به ادامه زندگي مي پردازد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!