ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راه حل حذف مخاطبین اندروید

حذف مخاطبین اندروید,پاک شدن مخاطبین اندروید,پاک شدن خود به خود مخاطبین,پاک شدن کانتکت

حذف مخاطبین اندروید,پاک شدن مخاطبین اندروید,پاک شدن خود به خود مخاطبین,پاک شدن کانتکت

راه حل حذف مخاطبین اندروید

یکی از مشکلاتی که در اندروید و دارندگان تلفن های اندرویدی پیش می آید که برخی مواقع افراد را دل زده از این سیستم عامل زیبا می کند مشکل عجیب حذف شدن مخاطبین پس از چند روز می باشد . به طوری که شما مخاطبی را در دفترچه تلفن خود وارد می کنید اما پس از چند روز با مراجعه به تلفن خود می بینید که شماره تلفن مورد نظر دیگر وجود ندارد.

این موضوع در حقیقت چه بوده ؟ !!! در حقیقت کمپانی گوگل سعی کرده تا این ویژگی که در ایران به عنوان مشکل شده است کمکی به کاربران کند . این سرویس که در تلفن های اندرویدی به صورت پیش فرض قرار دارد به گونه ای است که باعث می گردد تا زمانی که شما شخصی را به دفترچه تلفن خود وارد می کنید دیگر نگران از بین رفتن اطلاعات نباشید زیرا در صورتی که تلفن خود را تغییر دهید و یا آن به سرقت برود گوگل برای شما نسخه پشتیبان دارد . اما چرا در حال حاضر که در تحریم به سر می بریم و کمپانی گوگل این ویژگی را برای کاربران ایرانی بسته است این موضوع باعث مشکل می شود . راه حل چیست؟

در قسمت مخاطبین تلفن وارد شوید و در قسمت Option manager contacts به دنبال گزینه Save and backup in …  بگردید . و گزینه Google account  را بدون تیک نمایید و تنها گزینه  Phone  را تیک دار نمایید .به این شکل دیگر مخاطبین شما در گوگل پشتیبان گیری نخواهند شد و مطمئنا دیگر از حذف مخاطبان نجات پیدا می کنید . در تلفن های HTC و LG  به دلیل داشتن دیتابیس های مخصوص به خود این کمپانی ها شما می توانید مخاطبان خود را بر روی Cloud کمپانی سازنده تلفن خود تیک دار کنید تا پشتیبانی مخاطبین شما نیز انجام گردد .

دیدگاه ها

  • صبا سپتامبر 15, 2018 :: 04:13
    0 0

    با عرض سلام و خسته نباشید.
    بابت مطالب مفید سایت و زحماتتان از شما سپاسگزارم.
    با آرزوی موفقیت روز افزون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!