ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دیگر شناسایی مجرمان با این دوربین کار سختی نیست !!

دیگر شناسایی مجرمان با این دوربین کار سختی نیست !!

 

دیگر شناسایی مجرمان با این دوربین کار سختی نیست !!

دیگر شناسایی مجرمان با این دوربین کار سختی نیست !!

 دیگر شناسایی مجرمان با این دوربین کار سختی نیست . متفاسفانه در تمام دنیا افرادی هستند که پیشه خلافکاری را برای خود می گزینند و همیشه پلیس به دنبال دستگیری این افراد و اجرای عدالت می باشد . همیشه در فیلم های پلیسی دیده ایم که دزدان و خلافکاران با تغییر قیافه می توانند خود را به گونه ای ناشناس از معرکه به در ببرند اما تکنولوژی دیگر این فرصت را از آن ها گرفته است .

 دوربینی که این ویژگی خارق العاده را دارد می تواند افراد را از فاصله بسیار زیادی در حد دوازده متر نیز شناسایی کند و با توجه به دیتابیس داده شده به سیستم فرد را در سیستم شناسایی کرده و اطلاعات شخصی او را نمایش دهد . این دوربین از روی قیافه و یا اندام شما را شناسایی نمی کند بلکه تنها از طریق چشمانتان می تواند شما را پیدا کند .

 خلافکاران هیچ گاه نمی توانند با تغییر ظاهر چشمان خود را نیز تغییر دهند و همین موضوع باعث می شود تا برگ برنده این دوربین خارق العاده رو شود.

شما به هر شکلی هم تغییر شکل و قیافه داده باشید با این دوربین شناسایی شده و اطلاعات شما برای اپراتور سیستم نمایش داده می شود.

 با استفاده از دوربین در ماشین های پلیس، آن ها می توانند افرادی که در خیابان ها و جاده ها در حال پیاده روی و یا رانندگی هستند را شناسایی کند و اطلاعات شخصی افراد را با استفاده از این دوربین و دیتابیس دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!