ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دوباره شاهکاری از گوگل و ال جی !!

دوباره شاهکاری از گوگل و ال جی !!,کامپیوتر بدون کیس,کامپیوتر ال جی,کامپیوتر گوگل,کامپیوتر کروم,کامپیوتر سیستم عامل کروم,کامپیوتر کوچک

دوباره شاهکاری از گوگل و ال جی !!,کامپیوتر بدون کیس,کامپیوتر ال جی,کامپیوتر گوگل,کامپیوتر کروم,کامپیوتر سیستم عامل کروم,کامپیوتر کوچک

دوباره شاهکاری از گوگل و ال جی !! مدت هاست که گوگل دیگر یک موتور جستجوی ساده نیست و پا بر همه چیز گذاشته است از تولید عینک های گوگل گلس که اینجا می توانید در موردش بخوانید. و بسیار محصولات دیگر مانند تبلت های مختلف و تلفن ها و حتی سیستم عامل محبوبش به نام آندروید. امروز نیز محصولی جدید را برای شما دوست داران تکنولوژی اماده کرده ایم که با همکاری گوگل و کمپانی ال جی طراحی و ساخته شده است و در کوتاه ترین زمین ممکن به بازار ارائه می شود.

بله !! کامپیوتر بدون کیس حتما شما هم تا به حال به فکر افتاده اید که چه خوب می شد کامپیوتر بدون کیس داشته باشید تا فضای زیادی از میز شما اشغال نشود. ال جی اولین کامپیوتر بدون کیس و متعلقات جانبی را معرفی نمود که بر پایه سیستم عامل کروم گوگل CHROMEBASE می باشد. این سیستم عامل یکی از نکات مثبت کامپیوتر ال جی است زیرا علاوه بر دارا بودن امنیت بالا کم حجم و کم مصرف و بهینه می باشد در صورتی که ویندوز و متعلقات آن بسیار پر مصرف و پر حجم بودند.

توسط این کامپیوتر جدید میتوانید تمامی اعمالی که با ویندوز انجام می دهید را به صورت بهینه انجام دهید. در حال حاضر این کامپیوتر در نمایشگا CES رونمایی شده است و زمان دقیقی برای عرضه در بازار برای آن معرفی نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!