ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ده روز دیگر از HTC غول صدا تحویل بگیرید !!

اج تی سی,اخبار اچ تی سی,تلفن ام 9,اخبار m9,پرچمداران اچ تی سی

اج تی سی,اخبار اچ تی سی,تلفن ام 9,اخبار m9,پرچمداران اچ تی سی

ده روز دیگر از HTC غول صدا تحویل بگیرید !!

حدودا ده روز دیگر تا زمان نمایشگاه جهانی موبایل باقی نمانده است . در تاریخ یک مارچ 2015 طبق گذشته در همین تاریخ نمایشگاهی برگزار می شود که تولیدکنندگان مختلف می توانند تلفن های جدید خود را منتشر و معرفی کنند یکی از کمپانی هایی که در زمینه طراحی و همین طور تامین نیاز مشتریان بسیار موفق بوده است کمپانی اچ تی سی می باشد.

یکی از ویژگی های بارز اچ تی سی در تمام تلفن های خود کیفیت بسیار بالای صدای اسپیکر های تلفن های HTC  و همین طور کیفیت صدا در هندزفری های این کمپانی می باشد .موضوعی که با وجود پرچم دار های جدید بسیار بهتر هم شده . اچ تی سی یکی از معدود کمپانی هایی است که در اسپیکر های تلفن های رده بالای خود ویژگی بوم سوند را قرار داده است که دقیقا مانند یک ساب ووفر قوی در تلفن شما باعث پخش زنده ی موسیقی ها می گردد.

این موضوع می تواند انقلابی بزرگ در صنعت تلفن های همراه باشد . اما اچ تی سی را راضی نگه نداشته است زیرا در تبلیغ جدیدی که اچ تی سی منتشر کرده است کاملا مشخص و واضح است به طوری که مخاطب آن متوجه ویژگی جدید تلفن M9 که پرچم دار بعدی این کمپانی تایوانی است بشود که از تقویت این اسپیکر ها خبر می دهد .برخی معتقدند که اسپیکر های M9 احتمالا دارای ویژگی دالبی و همینطور مجهز به سیستم جدیدتر بوم سوند برای پخش موزیک می باشد. باید تا چند روز دیگر تا معرفی این غول منتظر بمانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!