ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

در حین انجام کارهایتان انگلیسی یاد بگیرید

در حین انجام کارهایتان انگلیسی یاد بگیرید

تا به حال پیش آمده است که بخواهید سفری خارج از کشور بروید و در آنجا زبان انگلیسی بلد نباشید؟ درک میکنم باید همش سرتان در کتاب لغات بگردد که شاید بتوانید چند دقیقه صحبت کنید. یا شده است که به یک فرد خارجی برخورد کنید اما نتوانید با او ارتباط برقرار کنید؟؟ حس لال بودن به انسان دست می دهد. چاره تنها آموزش زبان انگلیسی است. زبانی جامع و کاربردی.

در حین انجام کارهایتان انگلیسی یاد بگیرید
در حین انجام کارهایتان انگلیسی یاد بگیرید

امروز قرار است یک نرم افزار بسیار کاربردی در زمینه آموزش زبان انگلیسی به شما معرفی کنیم تا در حین انجام کارهایتان با سیستم کامپیوتری خود انگلیسی نیز بیاموزید. شاید میپرسید چطور؟ نرم افزار Rubi که یک نرم افزار موفق ایرانی می باشد با نصب شدن بر روی سیستم خانگی یا لب تاپ شما با هر بار بالا آمدن ویندوز و شروع به کار آن به طور اتوماتیک شروع به کار می کند و طی فواصل مختلفی جملاتی خواندنی انگلیسی با معنای فارسی آن برای شما در گوشه مانیتورتان نشان می دهد.

شما بعد از مدتی از نصب این برنامه متوجه خواهید شد که چقدر نکات و کلمات انگلیسی زیاد تری به یاد دارید و شما را متعجب می سازد. نکات قابل توجه در ورژن جدید این برنامه تلفظ جملات و همچنین قابلیت کپی شدن متون می باشد.

اگر مثل من نیاز به آموزش زبان انگلیسی دارید می توانید در حین کار هایتان آن را بیاموزید. پیشنهاد ویژه پی سی کوئست به شما عزیزان.

دیدگاه ها

  • رضا نوامبر 20, 2013 :: 22:52
    0 0

    از سایت خوب و مفید شما متشکرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!