ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

در اینستاگرام پیام خصوصی بدهید…

اینستاگرام,پیام خصوص در اینستاگرام,ارسال پیام خصوص در اینستاگرام,ارسال پیام در اینستاگرام,مسیج در ایسنتاگرام

 اینستاگرام,پیام خصوص در اینستاگرام,ارسال پیام خصوص در اینستاگرام,ارسال پیام در اینستاگرام,مسیج در ایسنتاگرام

در اینستاگرام پیام خصوصی بدهید…

 

یکی از مشکلاتی که کاربران اینستاگرام داشته اند پیام خصوصی است که هنوز هم با ایجاد آپشن پیام خصوصی برطرف نشده زیرا هنوز با آن آشنایی ندارند، موضوع پیام خصوصی می باشد . موضوع بسیار مهمی که بعضا باعث عدم محبوبیت و عدم استفاده افراد از این برنامه شده است. امروز قصد داریم تا در پی سی کوئست به این موضوع بپردازیم . خوب تصور می کنیم که شما می خواهید در اینستاگرام به شخص خاصی و یا تعدادی از افراد پیامی ارسال کنید و این پیام تنها برای دریافت کنندگان قابل مشاهده باشد.

برای این کار ابتدا باید مطمئن شوید تا نرم افزار اینستاگرام به نسخه 5 و یا نسخه های بالاتر آپدیت شده است . در نسخه های پایین تر از 5 این ویژگی وجود ندارد.پس از تایید این مورد وارد اینستاگرام شوید .

در قسمت پایین و داشبورد بر روی گزینه شکل خانه کلیک کنید . بعد از لود صفحه در بالای صفحه در سمت راست آیکونی به شکل جعبه می بینید با کلیک بر روی آن صفحه جدید باز خواهد شد که در آن باز هم بالای صفحه در سمت راست علامت + را کلیک کنید و پس از آن می توانید تصویری جدید با دوربین خود بگیرید و یا از گالری خود تصویر و یا ویدئو ای را انتخاب کنید و به افرادی که شما انتخاب می کنید بفرستید. این افراد تنها می توانند پیام شما را ببینند . همین طور اگر قصد دارید تنها پیام متنی برای فرد به خصوصی ارسال کنید پیشنهاد ما انتخاب یک عکس ساده از گالری خود و نوشتن متن در زیر آن و ارسال آن می باشد . زیرا شما نمی تواند متن را به تنهایی برای کسی در اینستاگرام بنویسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!