ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دری که بر روی پاشنه نمی چرخد !!

دري که بر روي پاشنه نمي چرخد !!,در جديد]در تا شو,در هاي پمپي,در هاي مخفي,اخبار فناوري,اخبار تکنولوژي,اخبار دکوراسيون

دري که بر روي پاشنه نمي چرخد !!,در جديد]در تا شو,در هاي پمپي,در هاي مخفي,اخبار فناوري,اخبار تکنولوژي,اخبار دکوراسيون

دری که بر روی پاشنه نمی چرخد !!

تا به الان عموم درهایی که در منازل مسکونی استفاده می شوند بر روی پاشنه خود چرخیده و روال کار معمولی دارند. لاین نوع در ها دارای یک یا دو لولا بوده که بر روی قاب فلزی در سوار شده و حول آن دوران داشته است و اگر بخواهیم کمی تنوع بیشتری در انواع در ها بدهیم از انواع در های کشویی که بر روی ریل قرار گرفته و به بغل باز می شوند باید بگوییم.

امروز قصد داریم تا در دی مگ نوعی دیگر از در ها را معرفی کنیم که در دنیای فناوری سرو صدای بسیار زیادی ایجاد کرده است. نام این در که Evolution Door می باشد ساخته دست طراح اتریشی است که در حال حاضر در مرحله انبوه سازی قرار نگرفته است.

دري که بر روي پاشنه نمي چرخد !!,اخبار تکنولوژی,اخبار فناوری,اخبار عجیب,دکوراسیون داخلی,در های عجیب,در های مدوردري که بر روي پاشنه نمي چرخد !!,اخبار تکنولوژی,اخبار فناوری,اخبار عجیب,دکوراسیون داخلی,در های عجیب,در های مدور

مکانیزم این در ها به دو صورت است که برای درهایی با جنس انعطاف پذیر در حال باز شدن این نوع در ها تا می شوند و با چرخیدن و تا شدن فضای آزاد برای عبور افراد و وسایل را ایجاد می کنند. برخی در ها که از جنس سخت تر مانند شیشه هستند به صورت دورانی جمع شد و بدون تا شدن بر روی هم قرار گرفته و فضای آزاد برای عبور را فراهم می کنند.

این در ها که از یک بازی چینی برای ساختشان الهام گرفته شده است با لمس آن های باز و بسته می شوند و هنوز در مورد موارد امنیتی و استفاده از سنسور های چشمی در آن سخنی گفته نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!