ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات و مکان یابی آی پی IP

IPNetInfo 1.51 Final,دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات و مکان یابی آی پی IP,دانلود نرم افزار شناسایی آی پی,دانلود نرم افزار نمایش اطلاعات آی پی,دانلود نرم افزار نمایش اطلاعات IP,دانلود نرم افزار نمایش مکان آی پی مورد نظر
دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات و مکان یابی آی پی IP
دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات و مکان یابی آی پی IP

دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات و مکان یابی آی پی IP شاید بدانید آی پی چیست و یا شاید هم ندانید خوب بهتر است کمی در مورد آی پی ها توضیحی دهیم برای دوستانی که اطلاع چندانی از آن ندارند. آی پی یک شناسنامه اینترنتی می باشد که باعث می شود هر کاربری که وارد اینترنت می شود قابل شناسایی باشد. هر کاربر از هر کجا دنیا که وارد اینترنت شود یک آی پی مختص به خود دارد.

آی پی ها اطلاعات زیادی در خود نهفته دارند از مکان فرد متصل شده به اینترنت و تا نوع سیستم عامل شخص مورد نظر را به شما نمایش می دهند. گاهی افراد نیاز دارند بدانند ایمیلی که از فردی ناشناس دریافت کرده اند از کدوم کشور بوده و چه اطلاعاتی دارد تنها کافیست برنامه زیر را دانلود کنید و آی پی مورد نظر را در آن وارد کنید تا اطلاعات نسبتا زیادی در مورد شخص دریافت کنید.

این برنامه کم حجم که IPNetInfo 1.51 Final نام دارد می تواند تا حد ممکن از اطلاعات مختلف و گوناگون فرد مورد نظر به شما آگاهی بخشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!