ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار قفل تلفن با تشخیص چهره برای آندروید

دانلود نرم افزار قفل تلفن با تشخیص چهره برای آندروید,دانلود نرم افزار قفل تلفن با تشخیص چهره برای اندروید,دانلود نرم افزار قفل تلفن,دانلود قفل تصویری,دانلود نرم افزار قفل تصویری برای اندروید,Visidon AppLock Plus,دانلود نرم افزار Visidon AppLock Plus,دانلود نرم افزار Visidon AppLock Plus
دانلود نرم افزار قفل تلفن با تشخیص چهره برای آندروید
دانلود نرم افزار قفل تلفن با تشخیص چهره برای آندروید

 

خیلی مواقع امکان دارد که به خاطر قفل کردن تلفن آندرویدی تان و فراموش کردن رمز آن حسابی سر در گرم بشید. و یا اینکه به دلیل انتخاب کردن پسوردی ساده باعث شود اگر تلفن تان به سرقت رفته یا گم شود به راحتی اطلاعات شما فاش شود و در دسترس افراد سودجو قرار بگیره. پس چه کنیم؟

خوب این نگرانی را سیستم عامل آندروید برای شما حل کرده است. شما با برنامه Visidon AppLock Plus میتوانید از صورت خود یک قفل بسازید که هر گاه تلفن شما صورت شما را تشخیص داد قفل تصویری را باز کرده و تلفن را آماده کار کند.

Visidon AppLock Plus یکی از بهترین نرم افزار های آندروید می باشد که بسیار قابلیت شخصی سازی دارد , شما میتوانید از این قفل برای کل تلفن خود و یا قسمتی از آن مانند گالری عکس ها استفاده کنید و این اطمینان را داشته باشید که هیچ کسی جز خود شما نمی تواند این قفل را باز کند. دانلود این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!