ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار قدم شمار و کالری شمار برای آندروید

دانلود نرم افزار قدم شمار و کالری شما برای آندروید,دانلود نرم افزار runtastic Pedometer Pro,دانلود نرم افزار قدم شمار برای آندروید,دانلود نرم افزار شمارش کالری در حین حرکت برای آندروید,دانلود نرم افزار محاسبه مسافت طی شده برای آندروید,دانلود نرم افزار runtastic Pedometer Pro برای آندروید

 

دانلود نرم افزار قدم شمار و کالری شمار برای آندروید
دانلود نرم افزار قدم شمار و کالری شمار برای آندروید

 

دانلود نرم افزار قدم شمار و کالری شمار برای آندروید!!! چه خوب می شد هر زمانی که به پیاده روی می رویم تعداد قدم ها و میزان کالری که مصرف می کنیم را بشماریم. این موضوع باعث می شود تا همیشه بدانیم که در روز میانگین چه مقداری را پیاده روی کرده ایم و این مقدار پیاده روی به چند تعداد قدم محدود شده است. خوب این که نگرانی ندارد امروز پی سی کوئست دقیقا چیزی که ما میخواهیم را آماده دانلود کرده است.

Runtastic Pedometer یک نرم افزار کامل و مفید برای شمردن تعداد قدم ها و میزان مسافت طی شده و حتی شمردن میزان کالری مصرف شده در این زمان را نشان می دهد. این برنامه کاربردی و مفید یکی از بهترین برنامه های در حال حاضر در مورد نرم افزار های آندرویدی می باشد. دانلود Runtastic Pedometer Pro را به شما عزیزانی که اضافه وزن دارید و یا علاقه مند به ورزش و پیاده روی هستید پیشنهاد میکنیم.نیازی نیست برای کارکرد برنامه تلفن را دستتان بگیرید بلکه شما حتی اگر آن را داخل کیف و یا جیبتان را هم بذارید این نرم افزار کار خود را می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!