ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار فاير چت Firechat براي IOS

دانلود نرم افزار فاير چت Firechat براي IOS,IOS,فایر چت,دانلود نرم افزار فایر چت,دانلود نرم افزار firechat برای ios,دانلود نرم افزار شبکه اجتماعی بلوتوث
دانلود نرم افزار فاير چت Firechat براي IOS
دانلود نرم افزار فاير چت Firechat براي IOS

در چندين پست قبل تر در مورد نوعي تکنولوژي جديد سخن گفتيم که مي تواند گامي بزرگ در ارتباطات افراد در دنيا بدون اتصال به اينترنت باشد که در حقيقت Multipeer Connectivity Framework نام داشت.

تکنولوژي Multipeer Connectivity Framework در حال حاضر در نمونه هاي اوليه در قالب نرم افزاري بر پايه سيستم عامل IOS که سيستم عامل تلفن ها و تبلت هاي کمپاني اپل مي باشد قابل نصب است که امروز در پي سي کوئست براي شما عزيزان آماده کرده ايم.

نرم افزاري که مي تواند از طريق بلوتوث , شما را به ديگران متصل کرده و اين زنجيره ارتباط مي تواند به اتصال افراد به يکديگر براي انتقال اطلاعات و ديتا بدون استفاده از اينترنت و همينطور ويژگي هاي شبکه هاي اپراتور باشد و افراد مي توانند بدون سيم کارت نيز با ديگران ارتباط برقرار کنند.

براي دانلود اين نرم افزار بايد دارندگان تلفن هاي اپل که سيستم عامل IOS خود بالاي 7 باشد وارد آيتونز به اين لينک شده و نرم افزار مربوطه را دانلود نمايند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!