ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار رفع ارور های DLL ویندوز

دانلود نرم افزار رفع ارور های DLL ویندوز,دانلود نرم افزار رفع ارور های DLL,ارور .dll,ارور دی ال ال,ارور نصب نرم افزار,نرم افزار DLL Files Fixer,دانلود نرم افزار DLL Files Fixer,دانلود نرم افزار رفع ارور دی ال ال DLL Files Fixer

دانلود نرم افزار رفع ارور های DLL ویندوز
دانلود نرم افزار رفع ارور های DLL ویندوز

 

 حتما اگر اهل ویندوز باشید برای شما هم پیش آمده که در حین نصب یک برنامه و یا یک بازی ارور مبنی بر پیدا نشدن یک فایل DLL برای شما پدیدار شود. عموما تصمیم میگیریم که یا قید آن برنامه را زده و یا از مشابه آن استفاده کنیم. اما امروز به شما خواهیم گفت که این نوع ارور های .dll به هیچ عنوان یک مشکل غیر قابل حل نمی باشد بلکه می توانید با استفاده از برنامه این پست آن را در کمتر از چند دقیقه حل کرده و به نصب برنامه و یا بازی مورد علاقه تان بپردازید.

عموما در ارور های .dll شاید نام این فایل DLL متفاوت باشد اما باز هم می دانیم که ارور مربوط به نبود یک فایل DLL هست. امروز برنامه ای برای شما آماده کرده ایم که علاوه بر اینکه می تواند باعث رفع ارور های DLL ویندوز شما گردد می تواند علاوه بر آن باعث تخلیه رجیستری شما از فایل های بی استفاده گردد که خود نیز سبب افزایش سرعت سیستم شما می شود.

DLL Files Fixer را دانلود کرده و با نصب آن اجازه اسکن سیستم شما برای شناسایی و رفع مشکلات را بدهید. امیدواریم استفاده از نرم افزار DLL Files Fixer باعث حل مشکل سیستم شما بگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!