ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود نرم افزار تقویم هجری شمسی برای آندروید

دانلود نرم افزار تقویم هجری شمسی برای آندروید,Persian Calendar,دانلود تفویم Persian Calendar,دانلود Persian Calendar,دانلود تقویم Persian Calendar برای اندروید,دانلود نرم افزار Persian Calendar برای اندروید,Persian Calendar برای آندروید,تقویم فارسی برای اندروید
دانلود نرم افزار تقویم هجری شمسی برای آندروید
دانلود نرم افزار تقویم هجری شمسی برای آندروید

 

دانلود نرم افزار تقویم هجری شمسی برای آندروید حتما شما هم هنگام استفاده از دیوایس اندرویدی خود به این فکر افتاده اید که چه خوب بود در کنار تاریخ میلادی تلفن خود تقویمی ایرانی نیز داشته باشید تا از تاریخ دقیق و وقایع کشور عزیزمان با خبر شوید. در این مورد بسیاری از برنامه های مختلف طراحی شده است که باعث نمایش تاریخ هجری شمسی بر روی تلفن و یا تبلت آندرویدی می شود , اما امروز برنامه ای برای شما در پی سی کوئست آماده کرده ایم که یکی از کاملترین و یا شاید بهتر است بگویم بهترین تقویم تاریخ هجری شمسی برای آندروید می باشد.

Persian Calendar که یکی از محبوب ترین برنامه های فارسی زبانان در گوگل پلی می باشد می تواند به صورت یک جا تاریخ هجری شمسی و قمری و حتی میلادی را نمایش دهد. همینطور شما میتوانید از اوقات شرعی و وقایع تاریخی نیز با خبر شوید و یا حتی نوشته ای روزنگار در آن قرار دهید تا زمان و تاریخ سالگرد های وقایع مهم زندگیتان را به شما یادآوری کند.

دانلود این نرم افزار جالب و کاربردی را به شما پیشنهاد می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!