ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود برنامه پیش بینی زلزله

دانلود برنامه پیش بینی زلزله,پیش بینی زلزله

دانلود برنامه پیش بینی زلزله

امروز قصد داریم یک برنامه اندروید بسیار مفید و علمی به شما معرفی کنیم که موسسه ژئو فیزیک تهران این برنامه را آماده و بروزرسانی میکند. این برنامه یکی از بهترین برنامه های موجود زلزله نگاری و تنها برنامه اندروید علمی در ایران می باشد که اطلاعات دقیقی از زلزله های گذشته و میزان و قدرت آنها می دهد.

دانلود برنامه پیش بینی زلزله,پیش بینی زلزله
دانلود برنامه پیش بینی زلزله,پیش بینی زلزله

علاوه بر این ویژگی پیش بینی زلزله در این برنامه وجود دارد که می تواند شما را آگاه کند.یکی از امکانات منحصر به فرد این برنامه نیز هشدار زلزله در مکان فعلی موقعیت شما می باشد به طوری که شما با تنظیم کردن این برنامه می توانید در هنگام زلزله از هشدار این برنامه متوجه شده و خود را به پناهگاه امنی برسانید. حتی یک ثانیه هم در وقوع زلزله میتواند از وقوع یک فاجعه جلوگیری نماید.

شما میتوانید میزان ریشتر مجاز و غیر مجاز را به برنامه اعلام بفرمایید تا برنامه با دریافت اطلاعات مبنی بر وقوع زلزله بالا تر از میزان ریشتر تعیین شده شما را با هشدار خود آگاه سازد. با توجه به اینکه ایران یک کشور زلزله خیز بوده و سالانه تلفات و خسارات زیادی را توسط این بلای طبیعی متحمل میشود داشتن اطلاعات کافی در مورد چگونگی انواع زلزله میتواند کمک شایانی در کاهش این خسارات داشته باشد دانلود این برنامه مفید و کاربردی را به شما توصیه مینماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!