ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast

دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast,آنتی ویروس رایگان,دانلود انتی ویروس رایگان,آنتی ویروس اوست,آنتی ویروس avast,دانلود آنتی ویروس مجانی,دانلود آنتی ویروس قوی,دانلود آنتی ویروس Avast برای ویندوز

دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast
دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast

 

زمانی که ویندوز های 2000 و xp تازه جوان بودند بسیاری از حفره های امنیتی مختلفی نمود داشت در محیط سیستم ها و آن زمان ها بسیار مهم بود که از چه نرم افزار آنتی ویروس و آنتی اسپایدری استفاده می کنید زیرا هر کدام از برنامه ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. اما امروزه تمامی نرم افزار های آنتی ویروس تمامی در یک راستا هستند و تفاوت های کمی با هم دارند و اکثرا نیز در قدرتمندی عموما در یک سطح اند.

Avast یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین برنامه های آنتی ویروس می باشد که سالهاست در عرصه امنیت ویندوز و لینوکس خودی نشان می دهد. امروز برای شما نرم افزار آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast را آماده دانلود کرده ایم. با نصب آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast از شر کلید های آنتی ویروس های پولی و انقضای هر روزه آن ها خلاص می شوید. آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast نیز یکی از بهترین آنتی ویروس های جهان می باشد و میتواند امنیت شما را در فضای سایبری تضمین نماید.

دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند Avast را به شما توصیه مینماییم .امیدواریم استفاده لازم را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!