ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

حفره ای امنیتی در گلکسی ها یافت شد !!

حفره ای امنیتی در گلکسی ها یافت شد !!,اخبار سامسونگ,خبر های گلکسی,اخبار گلکسی,حفره های امنیتی گلکسی ها,مشکلات امنیتی گلکسی ها

حفره ای امنیتی در گلکسی ها یافت شد !!,اخبار سامسونگ,خبر های گلکسی,اخبار گلکسی,حفره های امنیتی گلکسی ها,مشکلات امنیتی گلکسی ها

حفره ای امنیتی در گلکسی ها یافت شد !! کمپانی سامسونگ یکی از کمپانی های معروف در ساخت و ارائه محصولات مختلف و دیوایس های مختلف دارد که یکی از این محصولات تولیدی تلفن های سری گلکسی Galaxy می باشد. این تلفن ها که به تازگی انواع مدل های گلکسی اس 3 و اس 4 نیز به بازار وارد شده است و همه منتظر ورود Galaxy s5 می باشند اما این روز های سامسونگ زیر فشار بسیاری از اخبار قرار گرفته است چرا؟ 

یک تیم تحقیقاتی توانسته اند حفذه ای امنیتی در گلکسی های سامسونگ پیدا کنند که باعث می شود هکر ها به اطلاعات ایمیل و اطلاعات کاری و شخصی افراد دست پیدا کنند. این باگ یا همان حفره امنیتی در برنامه Knox یافت شده است که یکی از نرم افزار های پیش فرض تلفن های گلکسی می باشد. وظیفه این نرم افزار خود یک نوع کد گذاری برای افزایش امنیت افراد می باشد که بسیار جالب است که همین نرم افزار امنیتی خود یک حفره امنیتی بسیار بزرگ دارد.

در حال حاضر به دلیل پر استفاده بودن این برنامه در کشور های مختلف و حتی موضوع اداری شدن این نرم افزار و استفاده های کاری افراد از آن باعث شده است تا سامسونگ به جای برکناری این برنامه به هواداران خود اطلاع دهد که در تلاش برای حل مشکل امنیتی این برنامه می باشد تا نگرانی همگان را برطرف کند.

نظر شما چیست؟ شما نیز اط Knox استفاده می کنید؟ این خبر چقدر تصمیم شما برای خرید پرچمدار بعدی سامسونگ تاثیر گذار می باشد ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!