ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

حذف رمز و پسورد ورود ویندوز

حذف رمز و پسورد ورود ویندوز
حذف رمز و پسورد ورود ویندوز
حذف رمز و پسورد ورود ویندوز

بسیاری از کاربران برای حفاظت از حریم شخصی خود بر روی ویندوز پسورد قرار میدهند تا هر کسی نتواند وارد سیستم شخصی فرد شود. حال تصور کنید پسورد سیستم خود را فراموش کرده اید،آیا راهی وجو دارد و یا باید ویندوز را تعویض نمود؟؟ هر چند که بسیاری از کاربران مجبور به انجام این کار میشوند اما نرم افزار تحت بوت Widows Password Remover که اصطلاحا به آن WinPwr گفته میشود یک ابزار کامل و قدرتمند برای حذف رمز عبور تمامی  ویندوزها حتی ویندوز 7و8 میباشد.

این برنامه با استفاده از محیط بوت و جدا از سیستم عامل ابتدا اقدام به شناسایی ویندوز های نصب شده بر روی کامپیوتر شما نموده و سپس نام های کاربری موجود را به نمایش در می آورد. شما به را حتی میتوانید عدد مربوط به هر ویندوز یا نام کاربری را انتخاب نموده و پسورد آن را حذف نمایید این ابزار حتی پسورد Administrator را نیز حذف مینماید. پس از انجام این کار کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی نموده و به راحتی وارد ویندوز خود شوید.

برنامه به صورت فایل ISO  میباشد که لازم است ابتدا آن را به کمک یکی از برنامه های زیر برروی یک CD رایت نموده و در مواقع لزوم سیستم خود را از طریق CD بوت نمایید.

1-Nero

2-ImgBurn

3-UltraISO

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!