ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جیلبریک IOS 7 و انتشار نسخه 7.1 از سوی کمپانی اپل

جیلبریک IOS 7 و انتشار نسخه 7.1 از سوی کمپانی اپل,جیلبریک آی او اس,آی او اس 7,آی او اس 7.1,اخبار اپل,جیلبریک آی او اس,جیلبریک IOS 7

 

جیلبریک IOS 7 و انتشار نسخه 7.1 از سوی کمپانی اپل,جیلبریک آی او اس,آی او اس 7,آی او اس 7.1,اخبار اپل,جیلبریک آی او اس,جیلبریک IOS 7

جیلبریک IOS 7 و انتشار نسخه 7.1 از سوی کمپانی اپل  سیستم عامل Ios سیستم عامل اختصاصی کمپانی اپل برای تلفن های آیفون و تبلت های آیپد و حتی آیپاد خود می باشد. این سیتسم عامل عموما به صورت بسته و محافظت شده بر روی محصولات کمپانی اپل نصب می شوند که در برخی مواقع نیز مشکلاتی را به همراه خود دارند.

چند ماهی از انتشار نسخه 7 آی او اس نمی گذرد که گروهی با موفقیت توانسته اند این نسخه را نیز جیلبریک کرده و در معرض عموم قرار دهند. جیلبریک عملی است که باعث می شود این سیستم عامل بسته شکسته شود تا کاربر بتواند به راحتی تمامی برنامه های دلخواه خود را علاوه بر تنظیمات مورد نظر خود درون تلفن و یا تبلت خود وارد کند و حتی محیط کاربری IOS را شخصی سازی تر کند.

اما دقیقا این موضوع زمانی اتفاق افتاد که اپل آماده انتشار نسخه بعدی آی او اس یعنی نسخه 7.1 بود. این روز ها این نسخه ی جدید امکانات زیادی از ورژن قبلی خود به همراه دارد هینطور مشکلاتی که در نسخه قبلی وجود دارد مانند رخنه در قفل صفحه کلید که میتوانید در این مورد اینجا بخوانید. در این نسخه مرتفع شده است.

در حال حاضر کمپانی های مختلف در حال تست این سیستم عامل قبلا از ورود به بازار می باشند. امیدواریم این نسخه جدید روزنه ای برای حل مشکلات قدیمی این سیستم عامل و سکوی پرتابی برای افزایش امکانات مختلف می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!