ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جورابی برای بیدار کردن خابالو ها !!

جورابی برای بیدار کردن خابالو ها !!,اخبار تکنولوژی,جوراب هوشمنذ,جوراب ماساژور,جوراب جدید,جوراب آلارم دار,جوراب برای بیدار کردن از خواب,جوراب برای بیدار کردن افراد از خواب
جورابی برای بیدار کردن خابالو ها !!
جورابی برای بیدار کردن خابالو ها !!

 

جورابی برای بیدار کردن خابالو ها !! شما هم مثل من از خوابیدن لذت می برید؟ خوابیدن یکی از نیاز های طبیعی برای بدن انسان می باشد که می تواند انرژی لازم برای انجام امور روزمره را تامین کند اما اگر میزان خواب افراد بیش از حد شود می تواند منجر به کسلی و یا حتی کمبود وقت برای انجام امور زندگی شود.افراد زیادی با این مشکل روبرو هستند که نمی توانند زمان معینی که دوست دارند از خواب بیدار شوند. گاهی ساعت های خود را تنظیم می کنند اما در زمان بلند شدن صدای آلارم آن را خاموش کرده و دوباره می خوابند و یا اگر هم بیدار شوند تا چندین ساعت حس خوبی از این نوع بیدار شدن ندارند.

Acuwake sock یک جوراب فوق العاده و جذاب می باشد که می تواند شما را در زمان معین بیدار کند. این جوراب به یک سنوسر متصل است که شما می توانید آن را با برنامه نصب شده روی تلفن تان کنترل کنید و یا حتی کنترل آن را به دیگران بسپرید و با تنظیم کردن آن با خیال راحت بخوابید زیرا در زمان معین این جوراب با ماساژ های مخصوص به خود همراه گرمای به وجود آمده شما را به آرامی بیدار کند. به طوری که در هنگام بیدار شدن انرژی بیشتری داشته باشد و حتی از صدای ناخوشایند ساعت نیز خلاص شوید.

این جوراب قابل شتسشو بوده و باتری موجود در آن تا مدت یک ماه تمام کارایی دارد. شما بعد از بیدار شد باید پایتان را بر روی زمین قرار دهید تا ماساژ جوراب از کار بیوفتد و جوراب هوشمند شما متوجه شود که صاحبش را بیدار کرده و حال نوبت خواب خودش است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!