ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جلیقه نمایش احساسات!!

جلیقه نمایش احساسات!!,نمایش احساسات,گردند بند نمایش احساسات,حلقه نمایش احساسات,تشخیص احساسات,تشخیص درست احساس,دستگاه تشخیص احساس,وسیله تشخیص ادراک

 

جلیقه نمایش احساسات!!,نمایش احساسات,گردند بند نمایش احساسات,حلقه نمایش احساسات,تشخیص احساسات,تشخیص درست احساس,دستگاه تشخیص احساس,وسیله تشخیص ادراک

چقدر در مورد بیماری اوتیسم می دانید؟ اوتیسم یکی از بیماری هایی می باشد که فرد مبتلا در بیان احساسات و تشخیص احساسات خود دچار مشکل می شود. گاهی گریه می کند بدون آنکه بداند و گاهی می خندد بدون آنکه دلیلی برایش داشته باشد. امروز محققان از جلیقه ای زیبا و عجیب پرده برداری کردند که میتواند با توجه به سنسور های تعبیه شده در آن احساس شما را نمایش دهد.

Mood Sweater توسط یک فیزیوتراپ آمریکایی طراحی و ابداع شده است که شما با پوشیدن این جلیقه توسط حس گر های تعبیه شده در آن می توانید احساسات خود را توسط رنگ ها ببنید. در جلیقه نمایش احساسات!! چندین لامپ LED تعبیه شده است که با اتصال به نورون های وجود شما می تواند به راحتی احساستان را در لحظه تشخیص دهد.

رنگ آبی نشانه حالت عادی و آرامش می باشد , هرگاه رنگ جلیقه به قرمز تبدیل شد یعنی آن هنگام شما عصبی هستید و اگر رنگ به صورتی تبدیل شود یعنی شما متعجب و هیجان زده اید. این وسیله زیبا و جدید بسیار به بیماران اختلالات پردازش حسی کمک خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ این جلیقه ها مناسب افراد مختلف هستند؟ از اینکه دیگران احساس شما را میبینند ناراضی نخواهید بود؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!