ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جزییات جدید I Pad های اپل

Untitled-1
جزییات جدید I Pad های اپل
جزییات جدید I Pad های اپل

کمپانی اپل تولید Ipad با صفحات بزرگ را به تاخیر انداخته است, در حالی که کار کردن روی طرح نهایی و امکانات و ویژگی های آن را در هدف کاری خود قرار داده است.

بر اساس گزارش روز چهارشنبه مجله وال استریت کمپانی اپل خبر تولید انبوه آی پد با سایز صفحه  12.9 اینچ در سه ماه جاری سال را داده است.بر اساس همین گزارش اپل تاریخ تولید را به نیمه دوم سال تغییر داد.

در حال حاضر زمان تولید در حدود ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است بر اساس گزارش بلومبرگ این تغییر به تاخییر در تهیه پنل های صفحه نمایش مربوط است.

I Pad Air 2 با صفحه نمایش 9.7 اینچ و I Pad mini 3 با صفحه نمایش 7.9 اینچ جدیدترین مدل های آی پد اپل هستند. این کمپانی فعلا برنامه قابل بحثی در تولید آی پد با صفحه نمایش بزرگتر را ندارد.

بر اساس گفته وال استریت ژورنال در میان مسائل مربوط به طراحی مجدد که به تاخییر افتاده است کمپانی تصمیم به اضافه کردن پورت های USB سازگار با نوع جدید و بسیار سریع USB یعنی USB 3.0 دارد.

یکی دیگر از حوضه هایی که اپل روی آن کار میکند بالا بردن سرعت شارژ شدن دستگاه است (یعنی کاهش زمان اتصال به برق دستگاه ) اما ممکن است در طراحی نهایی بکار برده نشود. به نقل از یکی از افراد آگاه، اپل در فکر اضافه کردن پورت هایی برای  موس و کیبورد است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!