ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلفن یا شمش طلا ؟؟ شما کدام را انتخاب میکنید ؟؟

تلفن یا شمش طلا ؟؟ شما کدام را انتخاب میکنید ؟؟

تلفن یا شمش طلا ؟؟ شما کدام را انتخاب میکنید ؟؟  از قدیم الایام فلز طلا بسیار گرانبها بوده است و تا به الان که در تمامی بازار های بورس طلا هر دقیقه یک قیمت جدیدی برای خود ثبت می کند. این روز ها طلا در همه وسایل زندگی نمود پیدا کرده است از فندک های طلایی برای فخر فروشی صاحبانش تا حتی اتومبیل هایی از جنس طلا.

 

تلفن یا شمش طلا ؟؟ شما کدام را انتخاب میکنید ؟؟

امروز نیز قرار است از ورود این فلز گرانبها در تلفن های همراه سخن بگوییم. برای اولین بار کمپانی موتورولا به ساخت اولین تلفن از جنس طلا پرداخت که به سفارش یکی از مشتریان خاص این مجموعه بود. اما این روز ها اکثر مردم نیز می توانند بدون پرداخت هزینه های گزاف تولید سفارشی تنها با پرداخت مبلغ هزینه طلای به کار رفته تلفن طلایی داشته باشند. اگر شما هم قصد خرید آیفون دارید بد نیست از فروشنده خبری از تلفن ها طلایی را نیز بگیرید. آیفون بعد از تولید پرچمدار خود توانست نظر بسیاری را در مورد تلفن های طلایی خود جلب کند که با طلای 24 عیار مزین شده است.

حتی این روز های مایکروسافت نیز دست از این فقر فروشی بر نمیدارد و نمونه کنسول بازی ایکس باکس خود را مزین به طلا کرده است و به قیمتی عجیب و بسیار زیاد برای فروش گذارده است می توانید این کنسول را در اینجا ببینید.

 

تلفن یا شمش طلا ؟؟ شما کدام را انتخاب میکنید ؟؟,تلفن طلایی,تلفن از جنس طلا,تلفن های طلا,آیفون طلایی,آفیون از جنس طلا,اچ تی سی طلایی,اچ تی سی از جنس طلا

بعد ها یکی از پرچمداران تولید تلفن های همراه HTC توانست با تولید مدل One Gold تلفن خود را به تعداد محدودی به ورت طلایی به فروش برساند اما نگرانی اچ تی سی از آن بود که احتمال فروش این محصولات برای تمامی افراد وجود ندارد لذا امروز تلفن One Max خود را به صورت طلایی را معرفی کرد . البته باید بدانید این تلفن طلایی از جنس طلا نیست بلکه تنها از جنس آلمینیوم به رنگ طلایی می باشد که بسیار مشابه طلا می باشد. با این عمل تصور ما نیز این است که HTC توانسته است پیش بینی خوبی برای بازار این تلفن زیبا را داشته باشد تا کسانی که تمایلی به خرید تلفن از جنس طلا ندارند و یا امکان خرید و هزینه کردن برای ان را ندارند بتوانند تلفنی مشابه این مدل محبوب را به دست بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!