ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلفن خمیده ال جی واقعا منعطف است ببینید

تلفن خمیده ال جی واقعا منعطف است ببینید (ویدیو)

چندی قبل در مورد ال جی و سامسونگ و معرفی محصولات این دو کمپانی که به تازگی معرفی شده اند در اینجا سخن گفتیم. این دو کمپانی از صفحه های نمایش منعطف خود صحبت کرده اند و از عرضه این تلفن خمیده در ماه آینده به بازار خبر داده اند. اما به دلیل اینکه تا به حال دیگر قطعات تلفن مانند کیت های داخلی موبایل به صورت منعطف تولید نشده اند این دو کمپانی به تولید تنها تلفن های انحنا دار بسنده کرده اند.

تلفن خمیده ال جی واقعا منعطف است ببینید
تلفن خمیده ال جی واقعا منعطف است ببینید

البته ال جی پا را فراتر گذاشت و امکانی دیگر از ترمیم خود به خود بدنه تلفن خود معرفی کرده که در اینجا می توانید بخوانید. هم اکنون نیز سومین ویژگی جدید از تلفن جدید ال جی یعنی G-Flex معرفی می کنیم که نشان می دهد این تلفن خمیده واقعا منعطف است.

در ویدیو ای که برای شما آماده کرده ایم میتوانید ببینید که تلفن جدید ال جی با فشار دست تا مقداری میتواند انحنا پیدا کرد و دوباره با برداشتن فشار دست دوباره با حالت قبل باز می گردد.با اینکه این میزان انحان و انعطاف برای تلفن جدید ال جی کم باشد اما راهی جدید در تولید تلفن های منعطف را باز خواهد کرد که در آینده شاهد تلفن هایی باشیم که بتوان به راحتی ان ها را تا کرد و در جیب گذاشت.

دانلود ویدیو زیر را به شما پیشنهاد می کنیم تا با اعجوبه های خلقت آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!