ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلفن تان را در کف دستتان بیاورید!!

تلفن تان را در کف دستتان بیاورید!!,تلفن رو دست,انتقال تلفن روی دست,انتقال تلفن بر روی کف دست,انتقال تلفن روی کف دست شما,نمایش تلفن بر روی کف دست شما,منتقل کردن تلفن بر روی دستان

خیلی عجیب است نه؟!! بتوانیم تلفن را روی کف دست مان بیاوریم و با آن کار کنیم , حتی با آن راه برویم بدون آنکه مشکلی برایش پیش بیاید.باز هم چشم بادومی ها توانستند یک تکنولوژی جدید را وارد دنیای ما کنند. انتقال صفحه نمایش تلفن شما در کف دستتان و کار کردن با آن دقیقا مانند کار کردن با صفحه نمایش تلفن لمسی.

 

تلفن تان را در کف دستتان بیاورید!!
تلفن تان را در کف دستتان بیاورید!!

 

این تکنولوژی تلفن شما را توسط یک دوربین خاص دارای دو آینه متحرک منتقل می کند بر روی کف دست شما. همچنین سنسور های تعبیه شده در این دوربین باعث می شود متوجه حرکت جسم سه بعدی شده و شما در حین راه رفتن نیز از این امکانات استفاده کنید. همینطور سنسوری های اولتراسونیک در این دوربین باعث می شود شما در حین کار کردن با این سیستم حس کار کردن با خود تلفن را داشته باشید.

پتنت این تکنولوژی ثبت شده است و هنوز به هیچ کمپانی معروفی فروخته نشده  اما احتمالا با پیشرفت و ارتقا این سیستم تولید کننده های ابر تلفن ها سراغ مخترع این تکنولوژی خواهند آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!