ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تلفن تان را به یک تلویزیون سه بعدی تبدیل کنید

Eye-Fly-3تلفن تان را به یک تلویزیون سه بعدی تبدیل کنید,3D,سه بعدی,اخبار سه بعدی,اخبار 3D,اخبار تکنولوژی,اخبار اپل,آیفون,نکسوسD-2

تلفن تان را به یک تلویزیون سه بعدی تبدیل کنید,3D,سه بعدی,اخبار سه بعدی,اخبار 3D,اخبار تکنولوژی,اخبار اپل,آیفون,نکسوس

تلفن تان را به یک تلویزیون سه بعدی تبدیل کنید

قبل تر نیز در مورد تلویزیون های 3D و ویژگی ها و برخی معایب این تصاویر سخن گفتم که در برخی افراد استفاده از عینک های مخصوص سه بعدی باعث سردرد شدن و کاهش لذت دیدن این تصاویر می گردد.

اما امروز یک ویژگی بسیار جالب را برای شما معرفی میکنیم که در حال حاضر در مرحله آزمایش به سر می برد. این ویژگی که Eye Fly 3D نام دارد این امکان را مهیا می سازد که افراد بدون هیچ گونه امکانات اضافی مانند عینک و یا وسایل جانبی دیگری تصاویر 3D را مشاهده کنند. Eye Fly 3D در حقیقت یک محافظ صفحه می باشد که با استفاده از نرم افزار مخصوص به خود و با کمک لنز های مخصوص به کار رفته در صفحه نمایش می تواند تصاویر مختلفی را برای هر کدام از چشمان شما به صورت جدا پخش کند که موجب نمایش تصاویر به صورت سه بعدی خواهد شد. این ویژگی در حال حاضر برای سه دیوایس در حال آماده شدن است که آیفون و آیپد و همینطور نکسوس 7 به سفارش کمپانی گوگل محصولاتی هستند که انتظار رسیدن این ویژگی را برای خود می کشند. هنوز مشخص نیست این ویژگی بر روی کدام یک از این محصولات برای اولین بار اجرا خواهد شد. در اولین انتشار خبر در این مورد اطلاعات تکمیلی را در پی سی کوئست به خدمت شما دوستان عزیز می رسانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!