ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تقلب امتحان با ساعت های هوشمند ممنوع !!

تقلب امتحان با ساعت های هوشمند ممنوع !!

ساعت هوشمند,تقلب با ساعت هوشمند,گجت های هوشمند,اخبار تکنولوژی,تقلب امتحان با ساعت های هوشمند ممنوع !!

تقلب امتحان با ساعت های هوشمند ممنوع !!

بگذارید صادق باشیم . مطمئنا حداقل یک بار شده است که در حین امتحان به فکر تقلب بیوفتید . البته اگر نخواهیم بحث کسانی را که در تقلب کردن مهارت خاصی دارند را به وسط بکشیم . تقلب کردن یکی از اتفاقاتی است که در همه جای دنیا با آن روبرو خواهیم بود. همین طور در برخی موارد تکنولوژی به کمک این مهارت نا مقدس آمده و باعث همیاری متقلبان می گردد.

یکی از گجت هایی که این روز ها دارای محبوبیت بسیار زیادی است و روز به روز با افزایش برند ها و دیوایس های جدید در بین مردم محبوبیت بیشتری پیدا می کند. ساعت های هوشمند می باشد . ساعت های هوشمندی که می تواند با شارژ و اتصال با تلفن هوشمند شما بدون نیاز به برداشتن تلفن هوشمندتان از جیب خود مسیج ها و تماس های خود را از روی نمایشگر ساعت هوشمند خود نمایش دهد. دقیقا موضوعی که می تواند با کمی ابتکار دچار معضل گردد.

دو دانشکده علمی در شهر لندن ، ورود هرگونه ساعت مچی , چه از نظر هوشمند چه ساعت های آنالوگ را ممنوع کرده است و دانش آموزان در حین امتحان باید ساعت های خود را از دست خود باز کرده و درون جیب خود نگهداری کنند. این امر باعث می شود تا محبوبیت بیشتر ساعت های هوشمند در بین دانش آموزان متقلب کمتر گردد.

امیدواریم هیچ گاه از تکنولوژي استفاده های سو نگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!