ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبلت ها و لپ تاپ های نسل آینده

تبلت ها و لپ تاپ های نسل آینده
تبلت ها و لپ تاپ های نسل آینده
تبلت ها و لپ تاپ های نسل آینده

در این مطلب به یکی از شگفتی های دنیای تکنولوژی روی آوردیم. فناوری جدیدی که بسیاری از ابزار ها در آن بکار رفته تا به نحو احسن این فناوری در اختیار عموم کاربران قرار گیرد.

فناوری که مسلما دنیای تکنولوژی را دگرگون می کند. شاید شما نیز روزی در ذهنتان به این امر فکر کرده اید که چه راهی وجود دارد تا صفحه لپ تاپ یا تبلت خم شود و نشکند. بتوانید آن را تا کنید و بسیار راحت برای حمل و نقل در جیب خود و یا با یک بند روی دوش خود داشته باشید.

امروز این خیال به حقیقت پیوسته است.یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید و ساخت و طراحی قطعات کامپیوتر ایده ای را برای لپ تاپی با عنوان رول تپ مطرح کرد. این یک طرح بی نظیر برای نسل جدیدی از تبلت ها و لپ تاپ ها با قابلیت لوله کردن یا همان رول کردن است لپ تاپی با قابلیت لمسی گرا بودن و همنیطور با قابلیت هایی نظیر:

تبدیل به صفحه نمایش

تبدیل به تبلت

اتصال انواع درگاه های جانبی با استفاده از لوله ی استوانه ای شکل همراه که به عنوان نقطه اتصال و شارژ عمل می کند.دیگر لپ تاپ ها و تبلت حالتی خشک و غیرقابل تغییر نداشته و کاملا انعطاف پذیر میباشد بادیدن این فیلم یاد ایده گوگل مبنی بر پازلی بودن گوشی ها و تبلت ها افتادم که کاربر قادر خواهد بود هر قطعه ای را کنار هم قرار داده و یک دیوایس برای خود بسازد در واقع این ایده ازقطعات  مختلف و انعطاف پذیر به هم پیوسته تشکیل شده است.

پیشنهاد می کنیم حتما ویدیو مربوط به این ایده را ببینید و از تکنولوژی های برتر لذت ببرید این ویدیو بررسی این ایده را به نمایش می گذارد و زمانی از وقت شما را نیز تلف نخواهد کرد.

فقط  1 دقیقه و 30 ثانیه با ما همراه باشید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!