ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبلت بعدی گوگل در راه است !!

778270162925تبلت بعدی گوگل در راه است !!,اخبار گوگل,تبلت های گوگل,تبلت های نکسوس,تبلت های هوشمند,تبلت های در راه ورود به بازار708202

تبلت بعدی گوگل در راه است !!,اخبار گوگل,تبلت های گوگل,تبلت های نکسوس,تبلت های هوشمند,تبلت های در راه ورود به بازارتبلت بعدی گوگل در راه است !!,اخبار گوگل,تبلت های گوگل,تبلت های نکسوس,تبلت های هوشمند,تبلت های در راه ورود به بازار

تبلت بعدی گوگل در راه است !!

 
گوگل کمپانی ای که در همه زمینه ها رد پایی از آن میبینید مدت هاست که به همکاری برخی کمپانی های معروف تولید محصولات مختلف و دیوایس های مختلف مانند ال جی محصولات خارق العاده ای را وارد بازار کرده است.

به طور مثال گروه دیوایس های خانواده نکسوس یکی از این محصولات می باشد. گوگل با همکاری کمپانی ال جی درسال قبل توانست تبلت نکسوس 7 را وارد بازار کند.

غولی کوچک با صفحه نمایش 7 اینچ و سخت افزار فوق العاده قدرتمند. حال نوبت به همکاری با HTC کمپانی موفق تایوانی رسیده است. خبر ها حاکی از فاش شدن تبلت نکسوس 9 می دهد. تبلتی که دارای صفحه نمایشی نزدیک به 9 اینچ و دارای امکانات فوق العاده ای می باشد.

طبق اطلاعات فاش شده در این مورد تبلت مذکور Volantis نام داشته دارای دو گیگابایت رم و همینطور پروسسور Tegra Invidia می باشد. قیمت حدودی این تبلت جدید حدود 400 دلار می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!