ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبدیل کیبورد به موس

تبدیل کیبورد به موس

حتما برای شما هم پیش آمده است که موس سیستم تان خراب شود و از کار کردن با سیستم عاجز باشید. یعنی واقعا راهی برای زمانی که چنین مشکلی پیش می آید نیست؟ چرا هست و آموزش این ترفند را به همه شما پیشنهاد میکنیم.

 

تبدیل کیبورد به موس
تبدیل کیبورد به موس

 بار ها برای همه پیش آمده است که موس سیستم شان خراب شود و در آن لحظه باید حتما کاری را انجام دهند اما زمانی که این ترفند کاربردی را ندادند هیچ راه چاره ای برای رهایی از این مخمصه ندارند. شما با ترفند زیر به راحتی میتوانید از کیبورد خود به عنوان موس استفاده کنید و تا حد زیادی عدم وجود موس را حل کنید.

خوب مراحل کار به این صورت می باشد که زمانی که موس در اختیار ویندوز سیستم شما نیست کافی است شما دکمه ALt و Shift (چپ) روی کیبورد را فشار داده و نگه دارید و در همان زمان در حالی که دکمه های ذکر شده فشرده هستند دکمه Num Lock را بفشارید.
در برخی ویندوز ها مانند ویندوز 8 و ویندوز 7 پیامی مبنی بر اطمینان جستن از درخواست شما داده می شود که با زدن دکمه Enter پاسخ پیام را OK خواهید کرد.

خوب حالا میتوانید با استفاده از دکمه های اعداد در سمت راست کیبورد دقیقا دکمه های 2,4,6,8 از کیبورد خود به عنوان موشواره استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!