ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبدیل متن ایمیل به فایل پی دی اف در چشم به هم زدن

تبدیل متن ایمیل به فایل پی دی اف در چشم به هم زدن,تبدیل متن به پی دی اف,تبدیل متن ایمیب به PDF,تبدیل آنلاین فایل به پی دی اف,تبدیل متون به پی دی اف,تبدیل نوشته ها به پی دی اف,تبدیل فایل word به پی دی اف

 

تبدیل متن ایمیل به فایل پی دی اف در چشم به هم زدن,تبدیل متن به پی دی اف,تبدیل متن ایمیب به PDF,تبدیل آنلاین فایل به پی دی اف,تبدیل متون به پی دی اف,تبدیل نوشته ها به پی دی اف,تبدیل فایل word به پی دی افتبدیل متن ایمیل به فایل پی دی اف در چشم به هم زدن,تبدیل متن به پی دی اف,تبدیل متن ایمیب به PDF,تبدیل آنلاین فایل به پی دی اف,تبدیل متون به پی دی اف,تبدیل نوشته ها به پی دی اف,تبدیل فایل word به پی دی اف

در حال حاضر فایل های پی دی اف یکی از پرکاربرد ترین فایل ها و فرمت های متون و تصاویر می باشد که بسیار در بین عموم رواج پیدا کرده است. بسیاری از کاتالوگ ها اطلاعیه ها اسناد و مدارک اداری و تجاری طبق این فرمت شناخته شده به کار گرفته می شوند.در حال حاضر نرم افزار های آفیس مایکروسافت جایگاه خود را به پی دی اف می دهد.

اما اگر روزی سندی و یا اطلاعیه ای برای ما ارسال شد که نیاز داشتیم تا به فرمت پی دی اف در بیاید و از آن استفاده شود بهترین راه کار در دستان پی سی کوئست است زیرا می توانید با ترفند زیر به راحتی تمامی ایمیل های خود را چه متنی و چه ضمیمه شده دار  (Attach)  را تبدیل به فرمت پی دی اف بکنید.

وبسایت pdfconvert این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بدون هیچگونه دشواری ایمیل های خود را با کمک آن تبدیل به فرمت های PDF بکنید و حتی فرمت های دیگر متنی و تصویری نیز را می توان با کمک این وبسایت تبدیل کنید.

تنها کافیست ایمیل هایی را که دارای متن هستند را به آدرس [email protected] فوروارد کرده بلافاصله از همین وبسایت برای شما ایمیلی حاوی همان متون به صورت پی دی اف خواهد آمد.

در مورد ایمیل های که دارای فایل های ضمیمه هستند نیز باید ایمیل مورد نظرتان را به آدرس [email protected] ارسال کرده و چند لحظه بعد ایمیل حاوی فایل به فرمت PDF را دریافت کنید.

امیدواریم از این ترفند برای تسریع امور تبدیل فرمت های تان استفاده کنید و لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!