ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

به کمپين ” شروع دوباره اينترنت ” بپوينديد

به کمپين ” شروع دوباره اينترنت ” بپوينديد,اخبار اینترنت,اخبار امنیت,اخبار امنیت اینترنت,نرم افزار امنیتی,نرم افزار ضد هک,نرم افزار آنتی ویروس

به کمپين " شروع دوباره اينترنت " بپوينديد,اخبار اینترنت,اخبار امنیت,اخبار امنیت اینترنت,نرم افزار امنیتی,نرم افزار ضد هک,نرم افزار آنتی ویروس

به کمپين ” شروع دوباره اينترنت ” بپوينديد

در دنياي اينترنت برخي کمپين ها هر روزه مي تواند توجه بسياري از افراد را به خود جلب کند بريخ کمپين ها که گروه هايي و حزب هايبا اهداف کاملا مشخص آن را دنبال کرده و مي توانند در برابر مشکلات موجود با ايجاد کمپين ها مقابله کرد و به رفع و حل مشکلات بپردازند.

يکي از مهمترين موضوعاتي که در سال 2013 افشا شد و همينطور تا امسال نيز ادامه دارد افشاگري هايي يکي از کارمندان سازمان امنيت ملي آمريکا ادوارد استودن بود. مهندسي که توانست اطلاعات محرمانه سازمان امنيت ملي آمريکا را بر ملا کرده و به گوش جهانيان برساند که کشور آمريکا در حال شنود و همينطور کنترل تمامي افراد , ايميل ها , تماس ها و پيام ها مي باشد.

يکي از کمپاني هايي آمريکايي که بسيار سعي در مقابله با مشکلات حريم خصوصي دارد و همينطور سعي در حفظ اين حريم دارد کمپيني را راه اندازي کرده است که با استفاده از اين کمپين صداي خود را براي مقابله با اين موضوع اعلام مي کنيد اين کمپين که Reset The net نام دارد به عنوان شروعي دوباره در دنياي اينترنتي مي باشد.

با استفاده از اين کمپين بايد شما تلفن , تبلت و سيستم کامپيوتري خود را مجهز به برنامه هاي ضد جاسوسي کنيد به همين منظور بايد وارد آدرس اينترنتي اینجا شده و با دانلود نصب برنامه هاي امنيتي از نفوذ دولت آمريکا و ديگر نفوذگران جلوگيري کنيد.

اين موضوع تا حد زيادي به امنيت کاربران دنياي تکنولوژي کمک خواهد کرد.

دیدگاه ها

 • علیرضا ژوئن 17, 2014 :: 12:14
  0 0

  از کجا معلوم این یه کلک دیگه از امریکا نباشه که با ایجاد این تفکر که امریکا دیگه نمی تونه جاسوسی کنه دوباره به اسم امنیت از مردم جاسوسی کنه.

  • پرهام ملکی ژوئن 18, 2014 :: 12:21
   0 0

   اینم نظری هست برای خودش ولی من خودم تا جایی که سعی دارم بیشتر از برنامه های امنیتی و آنتی ویروس های شناخته استفاده میکنم. اگه به سایت مراجعه کنی اکثر برنامه هاش تو دنیای وب شناخته شده هستن و خودم دارم از چندتا از برنامه استفاده میکنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!