ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

به رمز صفحه کلید آیفون تان اعتماد نکنید!!

به رمز صفحه کلید آیفون تان اعتماد نکنید!!,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار آیفون 5,خبر های اپل,مشکلات آیفون 5,مشکل عجیب آیفون 5,خرابی قفل آیفون 5,مورد امنیتی اپل

خوب باز هم می رسیم به موضوع امنیت دیوایس ها و و سایل خود. همانطور که در قبل هم صحبت شد فاش شدن اطلاعات و سرقت آن و حتی سو استفاده از اطلاعات ما بسیار دردناک و در گاهی اوقات نیز خطرناک می باشد لذا یکی از بهترین راهها برای امنیت  اطلاعات شخصی استفاده از رمز قفل صفحه کلید در تلفن ها می باشد که بهترین راه حل برای جلوگیری از سرقت اطلاعات است.

خوب از طرفی نیز کمپانی اپل یکی از پرفروش ترین تولید کنندگان تلفن همراه می باشد که با سری های آیفون توانسته میزان زیادی از بازار را نصیب خود کند و البته این روز های خبر های نا خوشایندی مربوط به مرگ یک دختر جوان توسط آیفون 5 درج شده است که میتوانید در اینجا بخوانید.

امروز نیز خبری دیگر در مورد اپل داریم که متاسفانه می توان به راحتی بدون وارد کردن رمز صفحه کلید وارد منوی آیفون 5 شد و اطلاعات آن را مشاهده نمود. البته هکری که این عمل را انجام داده اعلام کرده است که تمامی محصولات اپل در برابر این باگ Bug حساسیت نشان داده و عمل خواهند کرد.

 

به رمز صفحه کلید آیفون تان اعتماد نکنید!!,اخبار آیفون,اخبار اپل,اخبار آیفون 5,خبر های اپل,مشکلات آیفون 5,مشکل عجیب آیفون 5,خرابی قفل آیفون 5,مورد امنیتی اپل
به رمز صفحه کلید آیفون تان اعتماد نکنید!!

هرچند همچنان اپل در برابر این رخنه که روش آموزش آن به صورت ویدیویی نیز داخل شبکه های اجتماعی در حال گسترش هست واکنشی نشان نداده است اما در هنگام ارائه نسخه جدید سیستم عامل خود گفته است که 80 مورد امنیتی در سیستم عامل خود را تصحیح کرده است اما همچنان یکی از بزرگترین باگ های این سیستم عامل نمود کرده است.

البته تا به زمان حل شدن این موضوع پیشنهاد پی سی کوئست مراقبت بیشتر از تلفن تان و همینطور استفاده از برنامه های امنیتی بیشتر می باشد. به همین منظور یک برنامه امنیتی مفید برای دانلود شما دوست داران آیفون آماده شده است که میتوانید از اینجا دانلود و استفاده کنید. باز هم منتظر می مانیم تا پاسخی مناسب و راه حلی جدید و کاربردی از طرف اپل به دست ما برسد تا تمامی شما دوست داران این محصولات را از نگرانی درآوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!