ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بهترین شیوه کار با لبتاپ در تختخواب

بهترین شیوه کار با لبتاپ در تختخواب,ارگونومی بدن در هنگام کار با لبتاپ,سلامت بدن,مجله وال استریت ژورنال,ارگونومی صحیح بدن,نکات کار با لب تاپ در رختخواب

 از نظر مجله وال استریت ژورنال بهترین شیوه کار با لبتاپ در رختخواب بدون ایجاد مشکلات جسمی یکی از مهمترین سوالات افراد است. متاسفانه یا خوشبختانه اکثر افراد کار کردن با لب تاپ در رختخواب را به کار کردن بر روی میز ترجیح می دهند اما آیا این انتخاب مضراتی نیز دارد؟ آیا مانند حالت استاندارد یعنی کار بر روی میز می باشد؟ جواب خیر است.

 

بهترین شیوه کار با لبتاپ در تختخواب,ارگونومی بدن در هنگام کار با لبتاپ,سلامت بدن,مجله وال استریت ژورنال,ارگونومی صحیح بدن,نکات کار با لب تاپ در رختخواب
بهترین شیوه کار با لبتاپ در تختخواب

 محققان معتقدند که کار با لب تاپ و تبلت خود در رختخواب مشکلاتی برای عضلات بدن ، ستون فقرات و همینطور چشم ها به وجود می آورد که در زیر به شرح آن ها پرداخته و همینطور راه حل بهتر شدن وضعیت را برای شما بازگو میکنیم.

در هنگام کار با لبتاپ در رختخواب مشکلاتی اعم از گردن درد به دلیل خم شدن گردنتان در زوایای مختلف دارید.عموما افراد طی تحقیق بدست آمده از آرنج خود برای حفط تعادل بدن استفاده می کنند که خود باعث مشکلاتی مفصلی در آینده خواهد شد همینطور طبق آزمایشات نشان داده شده نور صفحه نمایش برای شما نیز باعث اختلال در دوره خواب شما می گردد.

و اما راه حل های مجله وال استریت ژورنال برای کسانی که یا نمی توانند غیر از رختخواب در محلی دیگر با لب تاپ خود کار کنند یا نمی خواهند از رختخواب خود دل بکنند را از زبان محقق دانشکده میشیگان آمریکا می گوید تا با انجام و اعمال نکات زیر کمی به وضعیت بدنی خود در حین کار بهبود ببخشند.

یکی از این نکات استفاده از کیبورد اکسترنال می باشد که زیر آن میزی کوچک و یا بالشی قرار گیرد تا دستان شما به راحتی روی آن بلغزد و تایپ کند و مشکلاتی مثل بالا بودن زیادی شانه و دست ها نداشته باشید. همینطور استفاده از یک بالش مناسب برای پشت تا مانع قوز کردن پشتت تان و خمیده شدن کمرتان شود همینطور پیشنهاد شده است که مانیتور لب تاپ باید به صورت هم سطح چشمان و کمی پایین تر از خط دید باشد تا مشکلاتی برای چشم ها بوجود نیاورد.

در کل پیشنهاد نمی شود در رختخواب خود با لب تاپ کار کنید اما اگر ناچار به اینکار و شاید هم مثل من معتاد به این کار هستید برای سلامتی خود از این نکات مجله وال استریت ژورنال استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!