ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بلک بري هم صوتي مي شود !!

بلک بري هم صوتي مي شود !!,بلک بری,اخبار بلک بری,درباره بلک بری,در مورد بلک بری,تلفن های جدیدی بلک بری,سیستم عامل بلک بری

بلک بري هم صوتي مي شود !!,بلک بری,اخبار بلک بری,درباره بلک بری,در مورد بلک بری,تلفن های جدیدی بلک بری,سیستم عامل بلک بری

بلک بري هم صوتي مي شود !!

 
يکي از ويژگي هاي که ابتدا سيستم عامل IOS به بازار عرضه کرد امکانات جالب دستيار صوتي بود. همان Siri بود که طرفداران خاص خود را پيدا کرد. دستياري که با فرمان هاي صوتي شما مي تواند اعمال مختلفي را انجام دهد. بعد ها اين ويزگي به اندرويد نيز منتقل شد و گوگل توانست به ويژگي Google Now دستيار صوتي خود را به صورت کامل تر و فراگير تر وارد کند.

البته اين دستيار صوتي در سيستم عامل هاي تلفن هاي هوشمند بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد و به همين منظور ويندوز فون هم به چنين ويژگي اي دست پيدا کرد و Cortana را وارد محصولات خدو کرد که همين دستيار صوتي توانست امسال تمامي بازي هاي جام جهاني برزيل را به طور کامل و بدون حتي يک اشتباه درست حدس بزند.

حال بلک بري کمپاني کاناديي محبوب که داراي سيستم عامل مخصوص به خود به نام Blackberry OS مي باشد از غافله عقب نمانده و دستيار صوتي خود را در ند روز آينده وارد بازار خواهد کرد. اين دستيار صوتي در نسخه بعدي سيتسم عامل بلک بري افزوده خواهد شد و تمام افراد مي توانند با آپديت سيتسم عامل خود به اين ويژگي دست يابند.

بايد ديد که آيا اين دستيار صوتي همانند تعاريف بلک بري مي باشد يا خير

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!