ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بطری آب یا پلیر سونی !! محصولی خارق العاده

بطری آب یا پلیر سونی !! محصولی خارق العاده,اخبار سونی,اخبار تکنولوژی,ام پی تری سونی,MP3 پلیر ضد آب,هندزفری ضد آب

بطری آب یا پلیر سونی !! محصولی خارق العاده,اخبار سونی,اخبار تکنولوژی,ام پی تری سونی,MP3 پلیر ضد آب,هندزفری ضد آب

حتما شما هم برای تان پیش آمده است که در باشگاه ورزشی به شدت نیاز به یک پلیر برای پخش موسیقی داشته باشید اما خوب مطمعنا در مکان های ورزشی فروشنده ای برای MP3 پلیر و یا … نخواهد بود. و یا شاید هم در هنگام شنا کردن و یا غواصی بسیار هوس یک آبتنی با شنیدن موسیقی مورد علاقه تان کرده اید.

در اینجا شما دو مشکل خواهید داشت اول اینکه در بیشتر مکان های ورزشی فروشنده ای برای خرید پلیر موسیقی نخواهد بود و همینطور مطمعنا در بازار های فروش پخش کننده های موسیقی تمامی اجناس دارای ضد آب بودن نخواهند بود و همین موضوع مانند یک هندوانه سر بسته برای شما باقی می ماند که یا در تماس با آب خراب خواهد شد و یا کار خواهد کرد.

اما کمپانی سونی امروز خبری بسیار جالب را منتشر کرد که بسیار به مزاج علاقه مندان ورزش محصوصا ورزش های آبی خوش آمد. این mp3 پلیر در هنگام فروش درون آب به مشتری تحویل داده می شود. یعنی هنگامی که شما این پلیر را خریداری می کنید در حقیقت یک بطری آب خریداری می کنید که این MP3 پلیر درون این بطری پر از آب قرار دارد.

دومین موضوع که بسیار جالب می باشد به دلیل شکل بسته بندی و نوع بسته بندی بطری مانند این وسیله می توان آن را در تمامی دستگاه های فروش خودکار بطری های نوشیدنی در تمامی محیط های ورزشی خریداری کرد به گونه ای که دستگاه در حقیقت به شما نوشیدنی می فروشد اما شما در حقیقت یک پلیر زیبا خریداری کرده اید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!