ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برنامه های هنگ شده بسته نمی شوند؟ با ما همراه باشید

برنامه های هنگ شده بسته نمی شوند؟ با ما همراه باشید,بستن برنامه های هنگ شده,نرم افزار بستن برنامه های قفل شده,نرم افزار برگرداند سیتسم به حالت عادی,نرم افزار بستن برنامه های هنگ شده6703

 

برنامه های هنگ شده بسته نمی شوند؟ با ما همراه باشید,بستن برنامه های هنگ شده,نرم افزار بستن برنامه های قفل شده,نرم افزار برگرداند سیتسم به حالت عادی,نرم افزار بستن برنامه های هنگ شده

برنامه های هنگ شده بسته نمی شوند؟ با ما همراه باشید در گاهی اوقات در حال کار با یک برنامه هستید و یا دارید بازی می کنید و به هر دلیلی که عموما این دلایل نرم افزاری هستند و یا ناشی از عدم ساپورت سی پی یو سیستم شما هستند باعث می شود سیستم شما هنگ کند خوب اولین کاری که می کنید این است که کلید ترکیبی Shift + Alt + Del را فشار می دهید و وارد Task manager می شوید.

اما برخی برنامه ها بسیار سمج هستند و حتی در صورت تلاش شما در Task manager باز هم بسته نخواهند شد. خوب در اینجا چه باید کرد؟ برخی راه اندازی دوباره سیستم را انتخاب می کنند و با زدن دکمه پاور کیس را ریستارت می کنند اما آیا این عمل درست است؟ کاری به صحیح یا غلط و لطمات آن به قطعات نداریم هم اکنون مشکل ما نگرانی در مورد بهترین انتخاب می باشد.

پیشنهادی امروز برای شما اماده کرده ایم که علاوه بر اینکه حجم کمی دارد برنامه مورد نظر شما را می تواند ببندد و سیستم شما را در وحله اول به حالت عادی برگردانده و از اجرای برنامه مشکل دار می تواند جلوگیری کند. تنها کافیست برنامه را از لینک زیر دانلود کنید و بعد از اجرا لیست برنامه ها را مشاهده می کنید که می توانید با زدن کلید Close Prog آن برنامه را ببندید.

امیدواریم با استفاده از این برنامه علاوه بر اینکه سیتسم را دوباره راه اندازی نکردید بتوانید در کمترین زمان مشکل به وجود آورده را حل کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!