ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برتری فروش Ps4 در برابر Xbox One

برتری فروش Ps4 در برابر Xbox One,سونی,مایکروسافت,پی اس 4,ایکس باکس وان,Xbox one,PS4,اخبار کنسول بازی,اخبار کنسول های بازی ps4 و xbox
برتری فروش Ps4 در برابر Xbox One
برتری فروش Ps4 در برابر Xbox One

 

برتری فروش Ps4 در برابر Xbox One همیشه زمینه فروش محصولات و دیوایس های مختلف بین دو یا چند کمپانی رقیب بوده است و این موضوع در مورد کنسول های بازی نیز وجود دارد. و اما اگر بخواهیم در مورد کنسول های بازی ای که در زمان نوجوانی و جوانی ما و حتی در زمان کودکی بسیاری از افراد خاطره انگیز بوده است سخن بگوییم باید محصول پلی استیشن سونی یا همان Ps را معرفی کنیم. و صد البته رقیب جدید این کنسول قدیمی یعنی ایکس باکس وان نیز با طراحی های متنوع وارد بازار می شود به طور مثال می توانید نسخه طلایی این کنسول را در اینجا ببینید.

اما در این زمینه رقابت، سونی تنها نماند و مایکروسافت نیز وارد زمین شد و با وارد کردن کنسول بازی Xbox سعی بر به دست گرفتن بازار کنسول های بازی شد. این روز های هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت با وارد کردن محصولات جدید خوب یعنی PS4 و Xbox One به بازار فروش سعی بر فروش بیشتر محصول خود داشتند. البته در وحله اول هر دوی این کمپانی ها به تعداد فروش بالایی دست پیدا کرده اند اما اگر بخواهیم طبق آمار فروشگاه آنلاین Ebay در مورد میزان فروش و رقابت این دو کنسول بازی بدانیم باید بگوییم که در حال حاضر PS4 یکه تاز میدان می باشد.

در این آمار یک ماهه که نشان از فروش تعداد دستگاه های سونی و مایکروسافت می دهد میزان فروش پی اس 4 به میزان تقریبی دو برابر میزان ایکس باکس وان می باشد. با اینکه مطمعنا مایکروسافت نیز با میزان فروش خود سود بسیار خوبی کرده است اما مطمعنا هیچ گاه نمی تواند در این روز ها به میزان فروش PS4 رسیده و حتی از آن سبقت بگیرد.

نظر شما چیست؟ شما کدام را انتخاب می کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!